• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Page Rank = 10

azmiii

Acemi
Üye
bende google ın pageranki 8 olarak gözüküyo.google toolbar yüklü.

bu page rank olayı sahte.bir ay öncesine kadar pgranki 2 olan bir site sitede hiçbir aktivite olmamasına rağmen 5 oldu.ve bu benim rakip sitem.o kadar uğraşmama o kadar yenilenen habere ,forumlarda hergün 10larca kişi yazı yazmasına rağmen pgrankim artmıyo.2de tıkandım kaldım.link popülaritesinde bile üstünüm o siteden.arama motorlarında dah çok çıkıyorum neye göre puan veriyorlar bilmiyorum...

RECEP

Acemi
Üye
dostum pare rank izafi bir terim benim icinde , senin de dedigin gibi, link popularitesi, back link gibi degerler tabiki page rank den daha anlamlı, Cok daha da onemli olan google dan gunluk ne kadar ziyaretci cekebildigindir, zaten bizde page rank ı bunun icin istemiyormuyuz, kim istemez google dan gunde 10 000 lerce ziyaretci cekmeyi :D

RECEP

Acemi
Üye
azmi soyle bir kontrol ettim de siteni, gunde 150-200 ziyaretci si olab bir site icin ne bilim pr degeri 2 yeterli degil mi, bence yeterlidir.
benim yeni kurdugum site gogle dan gunde 750 ziyaretci alıyor pr degeri 0 . benim umrumda degil. yeterki ziyaretci gondermeye devam etsin :D oyle degil mi.

azmiii

Acemi
Üye
ya bana yetiyoda rakip sitemin birden 5 e fırlamasını anlayamadım ne ziyaretçi sayısında ne üye sayısında ne de forumlarında aktiflik olan bir site ancak para verip pagerank kazanır herhalde...

Üst Alt