• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

özel sebeplerden dolayı anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum

Kelimelerin gücü

Acemi
Uzaklaştırıldı
Üye
Merhaba 29 yaşında iş yeri açmak üzere olan bayanım özel sebeplerden dolayı anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum. Kendine güvenen kararlı benden maddi destek beklemeyecek herşeyin usulüne uygun olduğu aynı evi paylaşacağım biriyle Anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum evlilik belirli süre yada belirsiz süre olabilir

Boy
000000
Kilo
00
Medeni Durum
Bekar (hiç evlenmemiş)
Eğitim
Lisans
Meslek İş
Serbest meslek, Kendi iş (ticaret ile uğraşıyor)

yusufyilmaz

Acemi
Üye
Merhaba 29 yaşında iş yeri açmak üzere olan bayanım özel sebeplerden dolayı anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum. Kendine güvenen kararlı benden maddi destek beklemeyecek herşeyin usulüne uygun olduğu aynı evi paylaşacağım biriyle Anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum evlilik belirli süre yada belirsiz süre olabilir
Özelden konuşabiliriz isterseniz.

aslan12011

Acemi
Üye
Nerde yaşıyorsunuz. Ben izmirde kamuda öğretmenim. Yaşım 38. Şartlarımız uyarsa bulunduğunuz yere de gelebilirim

Üst Alt