Oyunculuk eğitimi almak isteyenlere

NEFESS İSTANBUL OYUNCULUK AKADEMİSİ

28 Kasım 30 Aralık Tarihleri Arasında Başlayacak Olan Oyunculuk Akademisi İlk Döneminde, Oyunculuğa Adım Atmak ve Kendini Geliştirmek İsteyenlere 5 Hafta Süren 105 Saatlik Yoğunlaştırılmış Bir Eğitim Sunuyor.
Oyunculuk Akademisi

Nefess İstanbul Oyunculuk Akademisi, oyunculuk mesleğine başlamak ve oyunculuk becerilerini geliştirmek isteyenler için, yoğunlaştırılmış bir eğitim programıyla 28 Kasım 30 Aralık tarihleri arasındaki ilk dönemine başlıyor.

Her biri kendi alanlarında deneyimli eğitmenlerin oluşturduğu akademi programı; katılımcılara uygulamalı derslerin teorik derslerle tamamlandığı, zihin ve bedenin ortaklaşa çalıştırıldığı oyunculuk ve doğaçlama derslerinin yanı sıra doğru ve güzel konuşma, yaratıcılık, ses teknikleri, şarkı söyleme, metin çözümleme ve sahne sanatları tarihini içeren eğitimleriyle bütünlüklü bir program sunuyor.

5 hafta boyunca, haftada 21 saat, toplam 105 saat süren program boyunca 12 kişiyi geçmeyen sınıflarda her öğrenci kapsamlı bir eğitim alma şansına sahip oluyor.

5 farklı dönemden oluşan akademide, bir dönem tamamlamış öğrenciler sonraki dönemlere de katılmak istedikleri takdirde, aynı ders programı içindeki yeni metinlere ve alıştırmalara özel olarak yönlendirilip eğitimlerine kaldıkları yerden devam edebiliyorlar.

Oyunculuk Akademisi Kadrosu

22/11in kurucularından, İstanbul Şehir Tiyatroları Koreograf ve Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümü eğitmenlerinden Handan Ergiydiren tarafından koordine edilen Oyunculuk Akademisi kadrosunda;

İstanbul Şehir Tiyatroları Yönetmen ve Oyuncusu Bora Seçkin,

İstanbul Şehir Tiyatroları Oyuncusu Nihat Alpteki,

İstanbul Devlet Tiyatrosu Yönetmen ve Oyuncusu Metin Belgin,

22/11 - İstanbul Şehir Tiyatroları Koreografı ve Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümü Eğitmeni Handan Ergiydiren,

Oyuncu, Dansçı ve Koreograf Gizem Erden,

İstanbul Devlet Tiyatrosu Dramaturgu Günay Ertekin bulunuyor.

Nefess İstanbul
Caferağa Mah. Hülya Sok.
10/1A Moda KADIKÖY

Tel: 0 216 550 36 42

e-mail: info@nefess.com
web: nefess.com
 
Üst Alt