"Öyle insanlar vardır ki; Lağıma düşseler, lağımı kirletirler."

Neyi kaçırdım ben yahu..:)) bir şeyler dönüyor ama anlayamadım...
Baksen şu "HU-RAFE" nin yaptığına..:))

B

bursali68

Ziyaretci
Merhaba,

Ben ise hiç bir şey anlamadım...Anladığım da " ARAP " olurum heralde....:freakedout:

Sağlıcakla kalınız...

Forum üyesine leş kargaları diyene alkış tutanlar, siz ne kadar dangalaksınız. Sizde hiç mi akıl yok.

B

bursali68

Ziyaretci
Forum üyesine leş kargaları diyene alkış tutanlar, siz ne kadar dangalaksınız. Sizde hiç mi akıl yok.

Merhaba,

Forum Kuralları
10. Foruma kişisel problemler ve anlaşmazlıklar taşınamaz. Kullanıcıların birbirine karşı hertürlü (özel mesaj dahil) kişisel saldırılar yapmalarına izin verilemez.

Ya sabır çekip bekliyorum...!!!

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Kullanıcıların birbirine karşı hertürlü (özel mesaj dahil) kişisel saldırılar yapmalarına izin verilemez.

Bu kural harikaymış
yeni üyelere duyurulur. Hadi bakalım KOLAY gelsinnn :Winlk_Tongue:

Son düzenleme:
selam ederim;

sizleri ziyaret icin ugradim özlemişim seviyeli sohbetinizi. mübarek ramazanınız nasıl gidiyor? gördügüm kadarı ile birbirinizi yemekle meşgulsünüz. olsun Allah kabul etsin insallah. selam ederim oruc tutan, yada tutmayan, kalp kıran yada gönül alan herbir Allahın nuru sizlere. Allahdan degil birbirinizi kırmaktan korkun. başlık açılmış konuşulmuş bitmiş ahsenarşiye haksızlık olmuş. hazır siz kelimelerle oynayıp hurafeyi fare yapmışken bende cebrail as'dan butun dunyaya bir cumle paylasmak istedim. kucuk harflerden buyuk harfler olusuyor.

zaman az ama muhim. iman edin!!.. MUHAMMEDİN NAMAZI ZAMAANNII....

Son düzenleme:
"Öyle insanlar vardır ki; Lağıma düşseler, lağımı kirletirler."

facebook

Bu sözden ne anlıyoruz? Öyle insanlar var mı lağıma düşseler lağım kirlenir?

selam ederim;

konuya donecek olursak benim fikrim sudur. ustad soylemis demissiniz kim bu ustad merak ettim. neyde ustad olmus ozlu soz soylemektemi yoksa evliya filanmi soyleyen. bilemedim ama hep karmasik tartismaya acik bilge sozleri bizleri düşünmeye itiyor. neyse burada kalp kirliliginin dunyada bizim var oldugunu bildigimiz tum fiziksel kirlenmeden cok daha kotu oldugudur. buda bizi namaz kilan oruc tutan kurani 1346784336 kere hatmetmis bir insanin bile, kotu niyet ile herhangi bir ise karismasinin olabilecek en buyuk pislik oldugunu veyahut alkol alan inancsiz bir insaninda iyi niyet ile girisecegi bir isin sonunda kalbinin, dunyadaki en modern ameliyathanelerden daha temiz oldugu anlamindadir. temizlik pislik insandadir nasil bakarsa oyle gorur insan.

hurafe' ye gelince;

konuyu begenmeyen konusmak istemeyen veya fikri olmayan yazmasa guzel olucak. dalga gecip konuyu dagitmak semsiyeli bir bayana yakismamis dogrusu. hurafe den aziz bir ruh'da cikar fare'de bakis acisina ve kalpde olana baglidir. önyargı ile konuyu acan kisilere yaklasmaz iseniz hem fareyi hemde ruhu gorebilirsiniz. aksi olursa hep fare gorur lagimda yasarsinizda ruhunuzdan haberiniz olmaz.

Üst Alt