"Öyle insanlar vardır ki; Lağıma düşseler, lağımı kirletirler."

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
"Öyle insanlar vardır ki; Lağıma düşseler, lağımı kirletirler."

facebook

Bu sözden ne anlıyoruz? Öyle insanlar var mı lağıma düşseler lağım kirlenir?

Üstad, yine o güzel sözlerinden birini söylemiş . gerçektende çok doğru kişiye bakarsın insan sanırsın .Ama maalesef sadece insan olan görüntüsü .karakteri insanın midesini bulandırmaya yetiyorda artıyor bile

tunakan

Uzaklaştırıldı
"körler sağırlar, birbirini ağırlar" komedi ötesi, ama iyi şeylerin değerini anlamamıza neden oluyor..

tunakan

Uzaklaştırıldı
Öyle insanlar vardırki; samimiyetleri oldukça çirkindir. Üye oldukları foruma misafir olarak girerler ve leş kargaları gibi birinin tökezlemesini ve zor duruma düşmesini beklerler. Zamanı gelince de, (onlara göre) leşini afiyetle yerler...

Venhar

Lağım topraktır yokluktur yok olur gider.. Ama ruh bakidir.. Benim anladığım şey bu..

Hımm . önemli olan ruhun yaratıcısıyla kurduğu iletişimidir . Yoksa öyle ruhlar vardır ki lağım olmaya bile razı olurda onu bile bulamaz ...

Son düzenleme:
Öyle insanlar vardırki; samimiyetleri oldukça çirkindir. Üye oldukları foruma misafir olarak girerler ve leş kargaları gibi birinin tökezlemesini ve zor duruma düşmesini beklerler. Zamanı gelince de, (onlara göre) leşini afiyetle yerler...

İlginç yaklaşım.. Misafir olarak girenler kim merak ediyorum.. Konu dışı oldu gibi.. Konuya müdahale edeni göremedim..

tunakan

Uzaklaştırıldı
şu anda ne venhar nede ashenarşi nick'li insanlar formumuzda yok! ama nedense her yanıt 30 saniye geçmeden geliyor... İlginçlik buradan kaynaklanıyor.

Ve siz bundan sonra ne yazarsanız yazın yanıt olmayacak...

şu anda ne venhar nede ashenarşi nick'li insanlar formumuzda yok! ama nedense her yanıt 30 saniye geçmeden geliyor... İlginçlik buradan kaynaklanıyor.

Ve siz bundan sonra ne yazarsanız yazın yanıt olmayacak...

Arkadaşım sen hakaret ediyorsun. Ben konu üzerine yazıyorum. Ben misafir değilim. Kayıtlıyım. Birlerinin tökezlemesini beklemesinden sonrada leş yemekten bahsetmişsin ama sende körler sağırlar birbirini ağırlar deyip kendi hatana düşmüşsün samimiyet analizi yaptığın doğrultusundan bakarsak.

Eğer yaptığın mizahdı olsun yada değilsede ben kötü birşey demedim ki. Konu üzerine yorum yaptım.

Neyse yazmayacağını söyledin ama konuşmalarına dikkat etmeni tembih eerim. Çünkü benimle böyle konuşmaya hakkın yok.

Venhar

Bu forumun bizlere sunduğu ÖZELLİKLERİ nasıl kullanacağımızı kimseye sormamız gerekmiyor.Benim tercihim şimdilik bu sizinde paşa gönlünüz bilir kimin canı nasıl kullanmak istiyorsa öyle kullansın... artı benim paşa gönlümede kimse karışmasın lütfen :)Ha yasak varsa bunu da siz değil forumun ADMİNİ konuya dahil olur ve ikaz eder.Görev belli görevin sahibi belli anlıyana tabiki
Bu arada online olup başımız göğe mi eriyor önemli olan konuya dahil olmak artı sevyeli bir şekilde tartışabilmek veya İNSANCA konuşabilmek neyse
böyle saçmalıklarada vaktimi harcıyorum ya buna üzülüyorum :)))))))))

Son düzenleme:
Üst Alt