• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Otomobil İlan yayınlama Kuralları (Okumadan başlık açmayın)

Okunuyor :
Otomobil İlan yayınlama Kuralları (Okumadan başlık açmayın)

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
1. İlan sahibi, girişini yaptığı ilan içeriğinin güncel ve doğru bilgilerden oluştuğundan ve söz konusu içeriğin kullanım ve ilan etme yetkilerine haiz olduğundan emin olmalıdır. İlan içeriği ile ilgili tüm sorumluluk ilan sahibine aittir.

2. İlan sahibi, her bir araç için sadece bir ilan yayınlayabilir.

3. İlan fotoğrafları sadece araca ait fotoğraflardan oluşmalı ve bu fotoğrafların site üzerinden yayınlanmasıyla ilgili kısıtlama olmamalıdır. Logo ve benzeri fotoğraflar, supermeydan.net tarafından ilan içeriğinden silinecektir.

4. İlan başlığı ve içeriğinde, sadece ilanı verilen araca ait bilgiler bulunmalıdır.

5. Satılmış veya satışından vazgeçilmiş araçlara ait ilanlar, ilan sahibi tarafından belirtilmelidir.

6. İlan sahibi, supermeydan.net adresinde ilan yayınlayarak, supermeydan.net tarafından belirlenmiş ve yine supermeydan.net tarafından güncellenebilir olan işbu ilan yayınlama kuralları, Üyelik Sözleşmesi, Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası çerçevesinde hareket edeceğini kabul, beyan ve taahüt eder.

7. İş bu kurallar çerçevesinde hareket etmeyen ilan sahiplerinin ilanları, ilan içeriklerinin bir kısmı veya tamamı silinebilir, ilan sahibinin üyeliğine supermeydan.net tarafından tek taraflı olarak son verilebilir, Üyelik Sözleşmesi feshedilebilir.

DİĞER FORUM KURALLARI BURADADA GEÇERLİDİR
 
Tüm sayfalar yüklendi.
Reklam amaçlı yazı ve link içeren yorumlar onaylanmaz.
Üst Alt