• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

öss sonucum açıklandı ama bilmiyorum yardım lütfen

• Konbuyu başlatan carso
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 12
  • Görüntüleme 3K

Okunuyor :
öss sonucum açıklandı ama bilmiyorum yardım lütfen

carso

Acemi
Üye
merhaba arkadaşlar ÖSS sonucumu resmini yolluyorum ama bişey anlamadım net dedikleri hangisi kaç dopru kaç yanlış yaptıgımı nasıl anlıycam ve puanım aşağıdakılerden hangisi onuda bilmiyorum kısaca açıklayım ben sayısalım sanırım meslek lisesi(bilgisayar-yazılım)bölümünden mezunum bilgisayar mühendisliği kazanamassam programcılık okumak istiyorum ama puanım hangisi açıklayacak biri olursa çok sevinirim ilk kez girdiğim için desteksiz çalıştım imkanım oldugunca yardımlarınızı rica ediyorum (NOT Ben normal üniversite olarak okumayacağım UZAKTAN EĞİTİM İNTERNET TABANLI ÜNİVERSİTE olarak okuyacağım örneğin:Sakarya Üniversitesi - Uzaktan Eğitim Merkezi)

Son düzenleme:

yusolis

Amatör
Üye
Burada pek anlayan bulacağını sanmıyorum. Bence sen dersane hocalarına sor. En güzel açıklamayı onlar yapar sana. Umarım istediğin yeri kazanırsın.

carso

Acemi
Üye
açıklama lı resim eklenmiştir bilgisi olanlara teşekkürler şimdiden

ayrıca ben direk geçiş hakkımı bu yıl (son kez kullanılacak olan direk geçiş) MYO bilgisayar programlama olarak giremezmiyim

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Burada pek anlayan bulacağını sanmıyorum. Bence sen dersane hocalarına sor. En güzel açıklamayı onlar yapar sana. Umarım istediğin yeri kazanırsın.
Adminlerimizden Güney Özel bir dersanede hem Hoca (öğretmen) hemde yöneticidir online oldugunda yardımcı olacağına eminim.
Bilmediğiniz konuda fikir yürütmeyiniz Lütfen:(

yusolis

Amatör
Üye
Adminlerimizden Güney Özel bir dersanede hem Hoca (öğretmen) hemde yöneticidir online oldugunda yardımcı olacağına eminim.
Bilmediğiniz konuda fikir yürütmeyiniz Lütfen:(
özür dilerim. Tam bilmeden yorum yazdım. Aramızda bu tip insanların olması çok güzel. Aramızdaki önde gelen üyelerimizin kimliklerini belirtmeniz güzel olur. Hem kimlerle konuştuğumuzu bilir, bilemediklerimiz şeylerde bilgiyi kimlerden alacağımızı biliriz, hem bu hataya da düşmeyiz.

Son düzenleme:
G

güney

Ziyaretci
Sözel 1 den barajı geçmişsiniz ...kötü bir sınav olmuş..
açık öğretim veya 2 yıllık okullara tercih yapabilirsiniz...

carso

Acemi
Üye
ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ADMİN
moralım çok bozulmuştu bunun hayalıyle yarış atı sınavına girdim(öss):D

G

güney

Ziyaretci
moralinizi bozmayın..:))

Sanırsam ilk deneyim tercih formunuz geldiğinde tekrar değerlendiririz...

Üst Alt