• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Oryantal parfümler

Okunuyor :
Oryantal parfümler

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Oryantal parfümler seksidirler. Temel içerikleri misk, amber, vanilya ve değerli ağaçlardır. Bunlara genellikle egzotik çiçek ve baharat notaları eşlik eder.

Dior Midnight Poison EDP 100 ML
Büyüleyici, çekici ve gizemli bir parfüm. Adeta bir koku senfonisi gibi 3 ahenk ile geliştirilmiş: Çiçeklerin kraliçesi gül. Paçulinin derin ve gizemli notaları ve Kehribar...

Eşsiz tensel bir deneyim sunan güçlü bir ahenk.

Calvin Klein Obsession Night For Women EDP 100 ML
Calvin Klein Obsession Night, kadının dişi ruhuna hitap eden, kışkırtıcı, sıra dışı bir parfümün yanı sıra baştan çıkarmanın da bir şişenin içine sığdırılmış hali olarak karşımıza çıkıyor.

İçerisindeki turunçgiller ve egzotik baharatlar dinamizmi çağrıştırsa da, yasemin ve vanilya Calvin Klein Obsession Night For Women’ın kışkırtıcılığını, tutkuya dönüşen aromasını baskın bir kokuya dönüştürüyor.

Hillary Duff With Love EDP 100 ML
Yeni fırsatları keşfetmeye yönelmiş ve onları sahiplenen genç ve modern kadını temsil eden Hilary'nin yeni parfümü her genç kadına geleceğini kendisinin yaratabileceği inancını telkin ediyor.

Coşkulu mango ve köpüklü şampanya coşkusu sunan parfümün üst notaları özlü ve seksi mango meyvesinin coşkusu ile başlıyor. Kalp notalarındaki mango çiçeği yaprakları ve egzotik cocobolo ağacı bu nadir güzelliğe yoğunluk ve sıcaklık kazandırıyor.

Vivienne Westwood Let It Rock EDP 50 ML
Modern kadınlar için oryantal-odunsu bir koku. Canlandırıcı, tutku dolu ve sıcak...

Üst notalarda mandalina ve frezya, kalp notalarında yasemin ve paçuli, temel notalarda ise kehribar bulunuyor.

Gucci By Gucci EDP 75 ML
Hem tatlı hem de yumuşak ve şehvetli bir koku. Egzotik guavanın meyveli açılışına sahip. Kalp notada güzel Haiti Tiare çiçeği bulunuyor.

Temel notaları ise paçuli, misk ve bal...
 
Üst Alt