orucun yan etkisiymiş

selam ederim;

AK Partili Başkan'dan esnafa tokat!

'HAKARET ETTİ TOKAT ATTIM'

Belediye Başkanı Yusuf Bayat da Tekin Erdağ'ın kendisine hakaret ettiğini öne sürerek, şunları söyledi: "Tekin Erdağ, sürekli çevreyi kirletiyor. Zeytin sularını bile konteynere döküyor. Haliyle pis koku oluşuyor. Orası belediyenin önü ve kent meydanı. Arkadaşlarımız bir kaç kez çevreyi kirletmemesi konusunda uyarmış. Uyarıları dikkate almayınca Kabahatler Kanunu'na göre ceza yaşmışlar. Tekin Erdağ da 'Parayı başkan ödesin' deyip, bana hakarette bulunmuş. Zabıta görevlisi arkadaşlarım bana durumu anlatınca markete gittim. Aynı hakareti müşterilerin gözü önünde yapınca, oruç tutmanın da etkisiyle tokat attım. Ben millet tarafından seçilerek gelmiş bir kişiyim. Milletin seçtiği kişiye böyle halkın içinde hakaret olmaz." Hakkında 170 lira para cezası uygulanan Tekin Erdağ'ın, postayla gönderilen ceza makbuzunu da teslim almayıp geri gönderdiği öğrenildi

devamı; Milliyet - AK Partili Başkan'dan esnafa tokat!

selam ederim;

oruç sküt demektir. sadece mideye yönelik bir ibadet değildir. midesini tutup dilini tutamayanların sevabı aksine günahı katlarıyla yazılmaktadır defterlere. eğerki oruç sebebi ile açlık sizi bu kılığa sokacak ise tutulmaması daha makbuldür. az konuşmak harfinde hakkını vermek gerekir ramazan ayında. çünkü ramazan ayında yeryüzüne en kutlu harfleri inmiştir ulu Allah'ın. biz onları bir çırpıda savurup çıkarıyoruz ağzımızdan fakat ekmek ve su gibi harflerde insana büyük nimettir. harfleri birbirimize karşı yanyana dizip sıralarken çok dikkatli olmalıyız vebali çok büyüktür. her bir kelime yazılır hanemize. sevap ve günah olarak. şimdi bedava olan bu nimet ile ister gönül alın ister kalp kırın karşılığını mutlaka alacaktır insan. hesap ulu Allah'ın dır.

selam ederim;

oruç sküt demektir. sadece mideye yönelik bir ibadet değildir. midesini tutup dilini tutamayanların sevabı aksine günahı katlarıyla yazılmaktadır defterlere. eğerki oruç sebebi ile açlık sizi bu kılığa sokacak ise tutulmaması daha makbuldür. az konuşmak harfinde hakkını vermek gerekir ramazan ayında. çünkü ramazan ayında yeryüzüne en kutlu harfleri inmiştir ulu Allah'ın. biz onları bir çırpıda savurup çıkarıyoruz ağzımızdan fakat ekmek ve su gibi harflerde insana büyük nimettir. harfleri birbirimize karşı yanyana dizip sıralarken çok dikkatli olmalıyız vebali çok büyüktür. her bir kelime yazılır hanemize. sevap ve günah olarak. şimdi bedava olan bu nimet ile ister gönül alın ister kalp kırın karşılığını mutlaka alacaktır insan. hesap ulu Allah'ın dır.

.................. :eek:k: .........

Üst Alt