• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Örtüsüz kadın perdesiz eve benzer ; Perdesiz ev ise , ya satılıktır ya da kiralık !!

Okunuyor :
Örtüsüz kadın perdesiz eve benzer ; Perdesiz ev ise , ya satılıktır ya da kiralık !!

deklem

Tecrübeli
Üye
bir kadından hemcinsine bu derece hakaretede ne desem bilmemki.örtünmeden kasıtın ne olduğunu
bilmiyoruz ama anladığım kadarıyla hakaret var.başını örten, kapalı giyinen kadın namuslu
diğerleri satılık yada kiralık.buradaki insanların kapalısıda açığıda var.yazıklar olsun bu zihniyete.
site yöneticisi nasıl izin verir böyle bir başlığa.
dogangüneş eğer kasteddiğin düşündüğüm ise satılık ve kiralık olmayı size daha çok yakıştırıyorum.

deklem

Tecrübeli
Üye
pardon doğangüneş farketmedim.
necip fazılı biliriz zaten o zihniyetten bu düşünce normaldir.onun hayranlarıda çoktur memleketde.
yani bu zihniyet çoktur memlekette.

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Üye
Ben bu söze katılmıyorum ... bu düpedüz hakaret bazında söylenmiş bir söz
Necip Fazıl 'ın böyle hakaret içeren bir cümle kurabileceğine asla inanmıyorum

Artı her kapalı giyinen kadının namuslu olmadığı gibi her açık giyinen de bunun tam tersi değilidir
öyle insanlar tanırım ki kapalıdır ama islamiyetten habersizdir sadece konu komşu ne der diye örf ve adetler için kapanıyordur .

öylede insan tanırım ki açıktır ama beş vakit namazını kılar
yani kısaca görünüşüe aldanmamak lazım önemli olan kalptir ve o kalbin içindekini sadece o kalbi yaratan bilir...

Son düzenleme:

Bay X

Kıdemli
Üye
Bu sözün Necip fazıl tarafından söylendiğini kanıtlayacak hiç bir içerik veya kanıt yok zira bir densiz bu klişeyi uydurarak islami cephenin bunu benimsemesi ve fikir ayrılıklarına yol açması için uydurulmuş bir argümandır nette bir çok sözlük ve sitede yorumlar kritikler yapılmakta olsada aslı kanıtlanmadan aklı kıt insanların elinde sadece kitlesel bir malzeme olmaktan öteye gidememektedir..

Diğer sitedeki ve sözlükteki yorumlara gözattığımda tamamiyle kitlesel bir savaşa dönüşmüş bu konu zaten hedeflenende bu burada önyargısını kıramayan bazı arkadaşların dışında konuyu mantık yürüterek ele alan arkadaşları takdir ediyorum bu konuyu açan arkadaşımız bu konuyu aydınlatmak ve fikir almak için konuyu açmış supermeydanında farkı bu zaten..

deklem

Tecrübeli
Üye
yüzyüze konuştuğunuz insanlara hiç böyle konuşmassınız.ama bak bu internet ortamında nasılda gerçek yüzünüz ortaya çıkıyor.

Üst Alt