Örtülüler diye müzeden zorla çıkarıldılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
R

redyellow

Ziyaretci
Merhaba,

Gelenler 4 tane Çarşaflı...Güvenlik de tek kişi ise ÜRKMÜŞ olabilir...Sonuçta adamın işi güvenlik...Çarşafın içindeki kimdir nedir,silahlı mıdır....Piyango / Lades olarak algılamış da olabilir...

Sağlıcakla kalınız....

tabi canım kesin öyledir, bu ülkedeki TÜM KADIN TERÖRİSTLER ÇARŞAFLIDIR!!!! Hatta bırakın kadın teröristleri tüm teröristelr, silahlılar, mafyalar vs hepsi ÇARŞAF GİYERLER!!!! Çarşaf olmazsa silah vs. olmaz!!! silah sadece çarşaflılarda olur!!! onun için ÜRKMÜŞ olabilir!

Ve askerin görevi silah şüphesi olduğu kişileri sadece oraya sokmamaktır, başka bir şey yapmaz!!!

"işi güvenlik olan adam" silah şüphesi duyduğu kişileri sadece oraya almaz, tamam, görevi biter!!!

hey Allahım ya!

B

bursali68

Ziyaretci
tabi canım kesin öyledir, bu ülkedeki TÜM KADIN TERÖRİSTLER ÇARŞAFLIDIR!!!! Hatta bırakın kadın teröristleri tüm teröristelr, silahlılar, mafyalar vs hepsi ÇARŞAF GİYERLER!!!! Çarşaf olmazsa silah vs. olmaz!!! silah sadece çarşaflılarda olur!!! onun için ÜRKMÜŞ olabilir!

Ve askerin görevi silah şüphesi olduğu kişileri sadece oraya sokmamaktır, başka bir şey yapmaz!!!

"işi güvenlik olan adam" silah şüphesi duyduğu kişileri sadece oraya almaz, tamam, görevi biter!!!

hey Allahım ya!

Merhaba,

Sn.redyellow işin aslı bu haber bana " Asparagas " haber gibi geldi...En azından ben öyle algıladım...Dolayısı ile haberi " Tİ " ye alıyorum o kadar...Ayrıca her Tİ ye alınmanın altında da aynen her latifede olduğu gibi bir gerçeklik de vardır...Detay TEK TARAFLI...

Ayrıca Samanyolu TV nin neredeyse haberlerinin merkezini hep bu tarz haberler oluşturuyor...Ne zaman açsam bu tarz haberler görüyorum...Yani sanırım tek taraflı...Bu da benim görüşüm...

Sağlıcakla kalınız...

R

redyellow

Ziyaretci
Merhaba,

Sn.redyellow işin aslı bu haber bana " Asparagas " haber gibi geldi...En azından ben öyle algıladım...Dolayısı ile haberi " Tİ " ye alıyorum o kadar...Ayrıca her Tİ ye alınmanın altında da aynen her latifede olduğu gibi bir gerçeklik de vardır...Detay TEK TARAFLI...

Ayrıca Samanyolu TV nin neredeyse haberlerinin merkezini hep bu tarz haberler oluşturuyor...Ne zaman açsam bu tarz haberler görüyorum...Yani sanırım tek taraflı...Bu da benim görüşüm...

Sağlıcakla kalınız...

ASPARAGAS derseniz kesinlikle itiraz etmem, çünkü doğru mu değil mi ben de tam bilmiyorum.. doğru da olabilir araştırmak lazım derim.

Ama sizin yukardaki yazınıza çarşaflılarmış ürkmüştür silah var vs. gibi sözlerinize şiddetle karşı çıkarım hiç kusura bakmayın. Bu sözleriniz ayıptır. Gerçekten size yakışmayacak tarzda bir yazıydı.

Bir hanımefendi tesettür tercihini çarşafdan yana kullanmışsa hiç kimse "ondan ürkmüş" gibi son derece çirkin bir uslup kullanmamalıdır, o hanıma ancak saygı duyulur.

Samanyolu tv haberlerinin neredeyse tamamını başörtüsü ile ilgili görüyorsanız sizin gözlerinizde sorun var demektir! Habervaktim, akit gazetesi, milli gazete deseniz tamam ama samanyolunun başörtüsüyle ilgili haberlere haberlerinin binde 1i oranında ancaktır.

B

bursali68

Ziyaretci
ASPARAGAS derseniz kesinlikle itiraz etmem, çünkü doğru mu değil mi ben de tam bilmiyorum.. doğru da olabilir araştırmak lazım derim.

Ama sizin yukardaki yazınıza çarşaflılarmış ürkmüştür silah var vs. gibi sözlerinize şiddetle karşı çıkarım hiç kusura bakmayın. Bu sözleriniz ayıptır. Gerçekten size yakışmayacak tarzda bir yazıydı.

Bir hanımefendi tesettür tercihini çarşafdan yana kullanmışsa hiç kimse "ondan ürkmüş" gibi son derece çirkin bir uslup kullanmamalıdır, o hanıma ancak saygı duyulur.

Samanyolu tv haberlerinin neredeyse tamamını başörtüsü ile ilgili görüyorsanız sizin gözlerinizde sorun var demektir! Habervaktim, akit gazetesi, milli gazete deseniz tamam ama samanyolunun başörtüsüyle ilgili haberlere haberlerinin binde 1i oranında ancaktır.

Merhaba,

Sondan başlayayım , Samanyolu TV nin haberlerinin çoğunluğunun " başörtüsü " ile ilgili olması değil , " TSK " yı yıpratıcı birşeyler araması sürekli...Emin olun mide bulantısı vermeye başladı artık...

Çirkin uslup...İlginç...Sn.redyellow orada görevli ben olsam " ben de almam "...Bunun nedeni ürkmek mi olur , tepki mi olur , kimliğinden şüphelenmek mi olur , o an ancak bu söylenebilir...Yani ürkmek bunun içerisinde her DAİM vardır...

Ayrıca sözlerim size göre ayıptır...Ama bu haber asparagassa ŞEREFSİZLİKTİR...Bu da iyi bilinmeli...Asker kökenliler üzerindeki OYUNUN sahneleri anlamını taşır...Buna ne diye aynı hassasiyetle tepki duymuyorsunuz da benim dediğime tepki duyuyorsunuz...Sordunuz mu oradaki askere neden diye...Benim verdiğim yanıtı verebilir...Bu mümkün...Belki de böyle bir şey olmadı...o 4-5 kadın olay çıkardı ,karşılığında tepki gördüler , sonuç en güzel ne Askeri " örtünme " konusunda yine şartlanmalara sokacak şekilde karalamak...

Yine aynı şeyi söylüyorum siz beğenesiniz diye de dğiştirmiyorum..." O asker ÜRKMÜŞ olabilir "...

Sağlıcakla kalınız...

R

redyellow

Ziyaretci
TSKyı yıpratıcı haberlerin olmaması için ilk görev tskya düşüyor bursalı?

Mesela başörtüsü konusunda tsk yanlış yapıyor haliyle kendisini yıptarıyor.

bu haber asparagas ise evet ŞEREFSİZLİKTİR. ben bunu her zaman rahatlıkla yazarım. çünkü tek taraflı değilim.

Aynı şekilde bu haber doğru ise ŞEREFSİZLİKTİR diye yazmadınız?

Çünkü siz tek taraflısınız bursalı.

Bak ben yazıyorum tekrar edeyim:

BU HABER ASPARAGAS İSE BU ASPARAGASI YAPANLAR ŞEREFSİZDİR ALÇAKTIR NAMUSSUZDUR.

Bu haber doğru ise O KADINLARI ORAYA ALMAYANLAR, DESTEK VERENLER ONAYLAYANLAR, EMİR VERENLER ALÇAKTIR, ŞEREFSİZDİR, NAMUSSUZDUR!

Sen görevli olsan almazmışsın, niye?

Orası sizin babanızın çiftliği mi?

Orası bu milletin değil mi? hangi hakla hangi kafayla bu milletin insanları arasında ayrımcılık yapıyorsunuz? kim veriyor size bu hakkı?

O askere sormuşmuyum sorarsam senin yanıtını verirmiş.

her kim ki ÜRKTÜM diye bir kadını almıyorsa, silah var diye bir kadını almıyorsa dünyanın en cahil kişisidir. Daha ağır kelimeler yazmak lazım ama ayıp olmasın diye yazmıyorum.

çünkü bu ülkede onlarca yıldır terörle uğraşıyor, hangi törerist çarşafla silah sokmuş bir yerlere ki sırf çarşaf düşmanlığı gibi bir alçaklığı yapmak için yok silah yok ürkmek vs. deniyor?

Üstelik son soru:

MADEM SİLAH KORKUSU DUYMUŞSA NİYE GÖZALTINA ALMIYORSUNUZ?

Silah olabilir çarşafın altında lütfen müzeye girmeyin, bitti!

**
O asker ürkmüşse sen de bunu normal grüyorsan bursalı ilk önce aklınızı beyninizi zihninizi değiştirin derim size!

çünkü komik oluyorsunuz.

B

bursali68

Ziyaretci

bu haber asparagas ise evet ŞEREFSİZLİKTİR. ben bunu her zaman rahatlıkla yazarım. çünkü tek taraflı değilim.

Orası bu milletin değil mi? hangi hakla hangi kafayla bu milletin insanları arasında ayrımcılık yapıyorsunuz? kim veriyor size bu hakkı?

her kim ki ÜRKTÜM diye bir kadını almıyorsa, silah var diye bir kadını almıyorsa dünyanın en cahil kişisidir. Daha ağır kelimeler yazmak lazım ama ayıp olmasın diye yazmıyorum.

çünkü bu ülkede onlarca yıldır terörle uğraşıyor, hangi törerist çarşafla silah sokmuş bir yerlere ki sırf çarşaf düşmanlığı gibi bir alçaklığı yapmak için yok silah yok ürkmek vs. deniyor?

Üstelik son soru:

**
O asker ürkmüşse sen de bunu normal grüyorsan bursalı ilk önce aklınızı beyninizi zihninizi değiştirin derim size!

çünkü komik oluyorsunuz.

Merhaba,

Yanılıyorsunuz her habere " BALIKLAMA " atlamamakla HEPİMİZE düşüyor...

Her kurumun kendine ait bir kuralı vardır.Ve bunu uygular...Bunlar da kolay değişmez...Orduevlerine başörtülülerin alınmadığını söyleyenler de var , sorun çıkarılmadığını söyleyenler de var...Bu da demek oluyor ki ya söylenenler yanlış veya kurumun kendine ait çizgisi var...Sizin söylemenizle de değişmeyecek bu...

Niçin çünkü şöyle düşündüm...Daha bir ay olmadı okullar kapanmadan önce çocuklarımızı anneleri yanlarında olmak üzere Çanakkale'ye gönderdik,ondan yaklaşık 1 ay önce de Ankara -Anıtkabir'e gönderdik...Her iki gezide de velilerin içerisinde sadece geleneksel başörtüsü takanlar da vardı,tesettürlü olanlar da vardı,açık olanlar da vardı...Sadece " ÇARŞAFLI " yoktu...Ve hiç bir sorun yaşamadılar , ne girişlerde,ne de ziyaretlerde,hiç bir bölümde...Ne şehitliklerde ne de Anıtkabirde...Ayrıca milyonlarca kişi oralara gidiyor...Bu 4-5 tane kadına mı olmuş bu...İlginç...O yüzden gayet eminim bu haber yanlış-taraflı-art niyetli...Çünkü oralar GÖZÖNÜNDE yerler...

Olabilir ,siz de öylesiniz...Herkesin belli konularda çizgileri vardır...Sizin de benim de...

Benim babamın çiftliği değil ama DİNGO nun da AHIRI değil...Belirlenmiş bazı kurallar varsa , örneğin : Çarşaflı hariç kıyafet sorun değil gibi...O azaman da o kişiler buna uayacak...Her çarşaflının kadın olacağı belli mi,bir sürü terör olayı varken,bir sürü yanlış haber yapma olayları varken...Karşıdan gelenin SADECE İKİ GÖZÜ GÖRÜNÜYORSA ...Soru : Kadın mıdır - Erkek mi...Soru silahlı mıdır değil mi...Soru kimdir nedir...Arama yapacağı talebi üzerine ÇINGAR ÇIKARDIKLARI hiç aklınıza gelmiyor mu...???

Evet tekrar ediyorum " Ben olsam ben de ALMAM "...!!!

Bakınız siz de HABER DOĞRUYMUŞ gibi yorumluyorsunuz...NE BİLİYORSUNUZ...??? Ayrımcılık mı yapmış oluyorum...Valla hani amiyane bir tabir olacak ama " ÇOK DA TIN "...

Ne diye geriliyorsunuz bu kadar, " fikir hürriyeti " yok mu...Bunlar da benim fikrim...Beni yanıltıyorsa şayet,tek taraflı yorum yapmama neden oluyorsa şayet gidin de o haberi yapan Samanyolu TV ye bunun hesabını sorun...!!! Bana değil...Tek taraflı habere tek taraflı yorum...Bu kadar basit...

Üstelik son soru:

Aynısını yazdım zaten yukarıda...Ama karşıdaki insan da ÇINGAR KOPARACAKSA her haltı işler...Çarşaflı olması onun dürüst olduğu anl***** gelmez...İnsanoğlu ÇİĞ SÜT EMMİŞTİR...

çünkü komik oluyorsunuz.

Sen de benim yazdığım Tİ ye almayı OKUMAMIŞSIN bunu yazarken...Konu kural meselesidir , ki haber doğruysa...Arka plan olmadığı için haberin tek taraflı olduğu yüksek ihtimaldir...Bu tek taraflı haber de ancak böyle yapılır zaten...TSK zihniyeti diye KAMUOYU OLUŞTURMA...

Komik olan kim...ÇARŞAFLILAR mı...GÖRVİNİ YAPAN ASKER Mİ....Yoksa tek taraflı habere yorum yapan ben mi...Yoksa tek taraflı habere yorum yaptığımdan dolayı bana tepki gösteren SİZ Mİ...

Sağlıcakla kalınız...

R

redyellow

Ziyaretci
yazınızı okumadım, okumaya gerek görmedim.

iyi günler.

B

bursali68

Ziyaretci
Merhaba,

Teşekkür ederim size de iyi günler...

Sağlıcakla kalınız..

Samanyolunun yaptığı bu haberde ''asker her zaman başörtülü, çarşaflı bayanları müzeye almıyor'' dememiş. Buda yanlı haber olmadığının kanıtıdır.

Askeriye babanın çiftliğide değil, dingonun ahırıda değill. Hiç bir düzen Allah'ın düzenini değiştiremez. Eğer o bayanlarda bomba olduğu şüphe ediliyorsa orası boşaltılır, yinede o çarşaflılar içeri girer.

Sanki anadan üryan içeri girse vücudunun içine bomba yerleştiremeyecek mi?

Allah'ın kanunun önüne geçilmez. Ancak geçilirse onun yanlış oluğunuda söyleriz. Çünkü yanlışa yanlış denir. Kimse biri çarşaflı diye onu hor göremez. Şerefsizliktir...

B

bursali68

Ziyaretci
Merhaba,

Benim babamın çiftliği değil ama DİNGO nun da AHIRI değil...

Gözü kör olan veya anlamayan veya okuma yazma bilmeyen veya yazılanı anlamayanlara TEKRAR EDİLİR...Yukarıda yazmışım...!!! POLEMİK ÇIKARMAK İSTEYENLERE DUYURULUR...!!!

Sağlıcakla kalınız...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt