Örtülüler diye müzeden zorla çıkarıldılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ve ardindan biri beni anlasin diye hayiflaniyorsun...?

Bende diyorum ki, Önce sen kendini anla, anlaki birilerinin seni anlamasini iste...

Kac carsaf giyen yada mini etek giyenle konustunda, bunlarin bu giysileri zorla giydigini yada giydirildigini ve yine bunlara giysileri yüzünden seks objesi yaftasi yapistirdigini soruyorum...

Sana ho$ gelmeyebilir, begenmeyebilirsin, bunlar senin kendi fikirlerin böyle dersen katilmasakta görüslerine senin görüsün diye saygi duyariz ama sen haddini asarak ; ister carsaf giysin ister mini etek bunlara seks objeligi etiketi yapistirirsan ayip edersin, terbiyesizlik edersin saygisizlik edersin...Cikar biri derki SANA NE..! diledigimi giymek icin senden mi icazet alacagim...

Ne diyeceksin...? Evet tüm kadinlar bana sormali ne giyip giymeyeceginimi diyeceksin...?

Senin ne giyip giymeyeceginin kararini kim veriyor...? Suan giydiklerin birinin zorlamasi ilemi yoksa kendi istegin ilemi giydigin seyler...? her ne varsa üzerinde, pijama, esofman, siradan ev giysisi yada disari elbisesi...?

Bu soruyu niye sordugumuda aciklayayim, sayet cevabin ; Aaa...! ne münasebet benim aklim yokmu ne giyecegimin kararini verebilecek kadar olacaksa , iste o mini etekli olsun carsafli olsun türbanli olsun bu kisilerin akli yokmu ne giyeceklerinin kararini kendileri verebilecek kadar...?

Bu kadar saptırılır işte tebrik ederim sizi :)
Kadın olmanın ve baskı altında kalmanın bu baskıyla yetiştirilmenin dünyadan bir haber bırakılmanın ne demek olduğunu bilmediğiniz belli. :)
Ben insanların hayatlarına karışmıyorum bunu da bir anlasanız çok iyi olacak.Bu kadar sapkın düşünceye sahip değilim çok şükür.Kadının saygı duyulmasından yana olan kadına özgür irade ile karar vermesinin hakkı olmadığını düşünüyorsanız bu konuda haklı görüyorsanız kendinizi öyle sanmaya devam ediniz.İnsanlara saygı duymaya hatta en önemlisi kadınlara duymayı başardınız vakit konuşalım :)

(her ne kadar konu dışı olsa da madem yazdınız ben de görüşümü yazayım: ben başbakanın "ramazandan sonra" demesini şiddetle eleştiriyorum, çok çok gereksiz, yanlış birkonuşma, terörle mücadelenin ramazanı olmaz, ne yapılacaksa hemen yapılmalıdır, başbakan bu konuşmasında çok yanlış yapmıştır benim kişisel düşüncem budur ve bunu da bir çok forumda yazdım zaten.... ayrı bir başlık açarsanız orda da yazarım)

Tebrik ediyorum sizi.

Bu kadar saptırılır işte tebrik ederim sizi :)
Kadın olmanın ve baskı altında kalmanın bu baskıyla yetiştirilmenin dünyadan bir haber bırakılmanın ne demek olduğunu bilmediğiniz belli. :)
Ben insanların hayatlarına karışmıyorum bunu da bir anlasanız çok iyi olacak.Bu kadar sapkın düşünceye sahip değilim çok şükür.Kadının saygı duyulmasından yana olan kadına özgür irade ile karar vermesinin hakkı olmadığını düşünüyorsanız bu konuda haklı görüyorsanız kendinizi öyle sanmaya devam ediniz.İnsanlara saygı duymaya hatta en önemlisi kadınlara duymayı başardınız vakit konuşalım :)

Saptirmisim mi konuyu...?
Diyecek bir sey kalmayinca denecek son söz...:Winlk_Tongue:

Carsaf giyene demedigin kalmadi kalkmissin birde bana kadina saygidan bahsediyorsun...Carsaf giyenler dogruya senin gözünde kadin degil öcüüü...!

Saptirmisim mi konuyu...?
Diyecek bir sey kalmayinca denecek son söz...:Winlk_Tongue:

Carsaf giyene demedigin kalmadi kalkmissin birde bana kadina saygidan bahsediyorsun...Carsaf giyenler dogruya senin gözünde kadin degil öcüüü...!

Yazdıklarımı iyi okuduktan sonra tartışsak iyi olacak bi konuyu baştan sona bir okuyun sonra yüzünüz olursa gelin yazın :)
ki eğer yazarsanız pişkinliğin bu kadarı derim.
Selametle efenim :)

takim tamam diyorsun yani, sanal müftü ve solaklar grubu...

Kim dinden imandan azicik bahseder oldumu siz takimi kurmussunuzda aninda topluyorsunuz :Winlk_Tongue:....

Kural $u ; Forumun sanal müftüsü islamla ilgili yalan yanlis fetvalari verecek, sizde ona destek olacaksiniz , sayet benim gibi absürt biri cikarsa o kisi önce yönetime sürekli sikayet edilecek...sizler asagilama hakaret leri caktirmadan provake noktasinda yapacak kisinin sabrini tasiracaksiniz.... ve admin devreye girip hoppp kapi disari....:malesef:

Tabi biz gibiler sürekli bu forumdan kovulunca Ortalik sanal Müftüye kalacak sürekli , ve sizde herkese iste örnek müslüman diye onu göstereceksiniz... Bu yastan sonra kestane satacak degilya, forumda sanal müftülük hevesinde onu yapiyor

Taktik cok iyi...:eek:k:
Sen suan sana verileni oynuyorsun ,
bu sunu gösteriyor sanal müftü dügmeye coktan basti...

Göreceksiniz benim burada ömrüm fazla sürmeyecek, banlanacagim...hemde hic küfür etmeden saygisizlik etmeden...

Sanal Müftü ve cetesi is basinda ...
Bunu bilmeyen galiba bu forumda yok...

takim tamam diyorsun yani, sanal müftü ve solaklar grubu...

Kim dinden imandan azicik bahseder oldumu siz takimi kurmussunuzda aninda topluyorsunuz :Winlk_Tongue:....

Kural $u ; Forumun sanal müftüsü islamla ilgili yalan yanlis fetvalari verecek, sizde ona destek olacaksiniz , sayet benim gibi absürt biri cikarsa o kisi önce yönetime sürekli sikayet edilecek...sizler asagilama hakaret leri caktirmadan provake noktasinda yapacak kisinin sabrini tasiracaksiniz.... ve admin devreye girip hoppp kapi disari....:malesef:

Tabi biz gibiler sürekli bu forumdan kovulunca Ortalik sanal Müftüye kalacak sürekli , ve sizde herkese iste örnek müslüman diye onu göstereceksiniz... Bu yastan sonra kestane satacak degilya, forumda sanal müftülük hevesinde onu yapiyor

Taktik cok iyi...:eek:k:
Sen suan sana verileni oynuyorsun ,
bu sunu gösteriyor sanal müftü dügmeye coktan basti...

Göreceksiniz benim burada ömrüm fazla sürmeyecek, banlanacagim...hemde hic küfür etmeden saygisizlik etmeden...

Sanal Müftü ve cetesi is basinda ...
Bunu bilmeyen galiba bu forumda yok...

Herkes başkalarını kendisi gibi sanırmış.
Günahımı almanıza hiç mi hiç gerek yok.Ramazanda bir günah daha kazandınız hayrını görün ...

Bu mesajın hiçde masum gözükmüyor. Nedemek hangi insan üzerine çarşafı yakıştırır. Allah yakıştırıyor kimene?

off size söylemiş galiba. Allah ile bu kadar yakın olduğunuzla ( özelleri bile paylaşıyorsunuz) ilgili sizi tebrik ederim.

offf... peki yakışmadığını Allah size mi söyledi? pardon Allah ile bu kadar yakın olduğunuzula (özelleri bile paylaşıyorsunuz) ilgili sizi tebrik ederim.

:alkis::alkis::alkis:

off size söylemiş galiba. Allah ile bu kadar yakın olduğunuzla ( özelleri bile paylaşıyorsunuz) ilgili sizi tebrik ederim.

Cevabınızı almışsınız.

Bir bayana çarşarfı yakıştırmanızın manası nedir?

Bir bayanın çarşafı tercih edebileceğini düşünmeniz komik.O kadını zorla çarşafa sokarken soruyor musunuz ona .Bırakın lütfen geçiniz..

.

Bir kadını baskı altında tutmak(çarşaf) normal mi
O kadın isterse örtü takar (bol ve uzun giyinir)
O kadın isterse mini giyer (çarşaf giymeyen ya da örtünmeyen her kadın miniyi tercih etmez)
Örnekleriniz ne kadar uç noktada.Kadının fikrini sormadan bu şekilde yetiştiren zihniyet, hiç hoş karşılamıyorum

Evet ben çarşaf düşmanıyım.Çünkü kadını çarşafa layık görmüyorum.
i

Evet kadına değer veriyorum.Çok mu rahatsız oldunuz ???!?!?
KADINI ÇARŞAFA LAYIK GÖREN DÜŞÜNCEYE ÇARŞAFLI DOLAŞMALARINDAN NEFRET EDİYORUM

Bu sizi niye rahatsız ediyor ?!?

Sanırım öncelikle kadınları bir insan yerine koyarsan senin için sorun kalmaz.,bunun hazmedebilecek tarafı yok.Bayanlar da insandır.Bunu algılıyamıyor olman çok acı ...
Evet kadınlar çarşafa layık değildir.Bunu nesi sana batıyor ?!?!?!?

Kadınları açma isteğinde değilim.Kadınlar açılmak istiyorsa açılır kapanmka istiyorsa kapanır (türban)
.

Bence daha fazla alinti yapip uzatmaya gerek yok..

Bakin sizin yazdiklarinizin tamamini okudum, okudum ki size cevap yazdim... Siz Sürekli kadina ben saygi duyuyorum, neden size batiyor yada rahatsiz ediyor derken , sürekli Kullanicisi yine KADIN olan Carsaflilari negatif ayrimciliga tabi tutuyor ve onlara nefretinizi , kininizi her mesajinizda kendiniz yaziyorsunuz...

Bende diyorum ki Mademki sizde bir bayansiniz, ülkemizde carsaf giyenler icinde , bu giysiyi zorla giydirilenler elbette vardir oranini bilemem ama hic kendi özür iradesi ile, tercih hakkini kullanarak bunu giyen yokmu$ kabul ediyor tüm carsaf giyenleri tek bir katagoriye alip özgürlükleri ellerinden alinmis ilan ediyor, özgür ilan edebilmeniz icinde sart koyuyorsunuz

Kadınları açma isteğinde değilim.Kadınlar açılmak istiyorsa açılır kapanmka istiyorsa kapanır (türban)
.
istiyorsa tabi kapanir ( AMA TÜRBAN OLACAK...!!!!! ) diyerek yine kapanmak isteyen kadinlara özgürlük bagislarken Carsaf tercihini kullanmak isteyenlerin üzerini ciziyorsunuz...
ve kalkip benim yazilarinizi okumadan cevap yazdigimi iddia ediyorsunuz...

Madem bayansiniz daha evvelde size bir soru sordum, san giydiginiz üzerinizde her ne varsa mutlaka elbise dolabini actiniz ve kendi iradenizle ; $unu giyecegim...! dediniz giydiniz.... Simdi size biri cikip dese ki neden bunu giydiniz...? KINIYORUM size yakistiramiyorum, siz ancak sunu giyerseniz özgür kabul edecegim yoksa size biri baski ile zorla bunlari giydirdigini sürekli yazacagim derse ben o kisiye derim ki ; Size neee...! diledigini giyer....

Ve simdi size diyorum ki Siz dilediginizi giyin,ama müsade edin baskalarida diledigini giysin... illâ sizin istediginiz gibi giyinmiyor diye SINIFLARA sokmayin, kisi cözümlemesi yaparak giysisi ile hüküm vermeyin, Biz erkekler zaten bunu yeterince yapiyoruz... Mini yada kisa etek giydimi baska gözle, carsaf giydimi baska gözle türban takinca baska gözle , sort giyince farkli bakis acilari ve dikteleri yapan her kesimden erkek varken Kadin bari kadinin bu özgürlügünü korusun...

Siz bir bayan olarak aslinda benim ne demek istedigimi gayet iyi anliyorsunuz ama , ama sizin nerede ise carsafi sevmiyorum degil ,,, Carsafi kimsenin giymesini istemiyorum giymesinler... dikteniz ve sartlanmisliginiz ve bu sarlanmisliginizida sürekli kelimelerle saklama cabaniz sizden baska yazanlarin ne demek istediklerini size pek algilatmiyor...mesele burada...

Bakin yukarda sadece bu konu hakkinda sizin kendi yazilarinizi alinti yaptim bir okuyun ve hakikaten bu Forum disindan birine okutun ve sunu sorun
Bunlari yazan biri kalkip ben kadina saygi duyuyorum derse ne dersin...?
Bakalim ne cevap alacaksiniz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt