Örtülüler diye müzeden zorla çıkarıldılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tunakan

Uzaklaştırıldı
Hangi erkek Başbakan (ASKERİ RAMAZAN AYINDA ŞEHİT EDİLİRKEN! KARŞILIĞININ RAMAZAN AYINDAN SONRA VERİLECEĞİNİ SÖYLER?) T.C Başbakanı!!!
 
Bu mesajın hiçde masum gözükmüyor. Nedemek hangi insan üzerine çarşafı yakıştırır. Allah yakıştırıyor kimene?

Örtü veya türban mı demişim.Ucube gibi kadını simsiyah gözünü bile kapatan saklayan birşeyi evet kadına yakıştırmıyorum.Açık seks objesi gibi gösteren giysileride kadını seks metası haline getirenlere de düşmanım diye yhüz kere yazdım.Bir tek bunu mu oıkuyabildiniz ???
 

tunakan

Uzaklaştırıldı
Bu mesajın hiçde masum gözükmüyor. Ne demek hangi insan üzerine çarşafı yakıştırır. Allah yakıştırıyor kimene?

off size söylemiş galiba. Allah ile bu kadar yakın olduğunuzla ( özelleri bile paylaşıyorsunuz) ilgili sizi tebrik ederim.
 
Zorla özgür iradesinden yoksun bırakılmasından bahsediyordum.Ha açık ha çarşaf.Ortalardan mantıklılardan bahsetmiyorum öyle değil mi
ve ardindan biri beni anlasin diye hayiflaniyorsun...?

Bende diyorum ki, Önce sen kendini anla, anlaki birilerinin seni anlamasini iste...

Kac carsaf giyen yada mini etek giyenle konustunda, bunlarin bu giysileri zorla giydigini yada giydirildigini ve yine bunlara giysileri yüzünden seks objesi yaftasi yapistirdigini soruyorum...

Sana ho$ gelmeyebilir, begenmeyebilirsin, bunlar senin kendi fikirlerin böyle dersen katilmasakta görüslerine senin görüsün diye saygi duyariz ama sen haddini asarak ; ister carsaf giysin ister mini etek bunlara seks objeligi etiketi yapistirirsan ayip edersin, terbiyesizlik edersin saygisizlik edersin...Cikar biri derki SANA NE..! diledigimi giymek icin senden mi icazet alacagim...

Ne diyeceksin...? Evet tüm kadinlar bana sormali ne giyip giymeyeceginimi diyeceksin...?

Senin ne giyip giymeyeceginin kararini kim veriyor...? Suan giydiklerin birinin zorlamasi ilemi yoksa kendi istegin ilemi giydigin seyler...? her ne varsa üzerinde, pijama, esofman, siradan ev giysisi yada disari elbisesi...?

Bu soruyu niye sordugumuda aciklayayim, sayet cevabin ; Aaa...! ne münasebet benim aklim yokmu ne giyecegimin kararini verebilecek kadar olacaksa , iste o mini etekli olsun carsafli olsun türbanli olsun bu kisilerin akli yokmu ne giyeceklerinin kararini kendileri verebilecek kadar...?
 
heheh onlara modacılar emredio efenim ne giymeleri gerektiğini.
" Moda öyle dayanılmaz, öyle çirkin bir şey ki, altı ayda bir değiştirmek zorunda kalırız". O.WILDE.
 
R

redyellow

Ziyaretci
Bu ne şimdi? bu sitede aynı fabrikasyon üyeler mi var? Her başlıkta konuyu getirip ordu ve askeri olaylara bağlayıp onları suçlu ilan ediyorlar! Ve bu sitede hiç kimse onları (askeri komuta kademesi) "sütten çıkma ak kaşık" nitelemediği halde! siz hep suçlu gösteriyorsunuz? ve bu iktidar leyhine hareket eden (en azından, son 3 genelkurmay başkanını). 12, eylül, 28 şubat, araya giren Genelkurmay açıklamaları ve darbe (şike) iddialarına cezai yaptırımlar yaplmazken gıkınız çıkmıyor! (iktidarın işine gelip mağduriyeti tetikleyenler) (suçlarda zamanaşımı sorunu yokken! bir şey yapılmadığı halde) onlara tık yok!

İlgisi yok öylemi? ya bu konuda sizin askerle ilişkilendirdiğiniz mesajlar??? siz kendinizi ZEKİ mi sanıyorsunuz? yoksa adınız ZEKİ'mi?

hakkaten ilgisi var mı yazınızın varsa nasıl izah edin ben de anlayayım.

Ben kendimi ZEKİ sanmıyorum adım da ZEKİ değil.

Kendimi zeki sanmadğıım adım da zeki olmadığı için anlayamadım... siz ZEKİ iseniz izah edin.Bu mesajın hiçde masum gözükmüyor. Ne demek hangi insan üzerine çarşafı yakıştırır. Allah yakıştırıyor kimene?

off size söylemiş galiba. Allah ile bu kadar yakın olduğunuzla ( özelleri bile paylaşıyorsunuz) ilgili sizi tebrik ederim.

offf... peki yakışmadığını Allah size mi söyledi? pardon Allah ile bu kadar yakın olduğunuzula (özelleri bile paylaşıyorsunuz) ilgili sizi tebrik ederim.


Hangi erkek Başbakan (ASKERİ RAMAZAN AYINDA ŞEHİT EDİLİRKEN! KARŞILIĞININ RAMAZAN AYINDAN SONRA VERİLECEĞİNİ SÖYLER?) T.C Başbakanı!!!


Yine aynı şeyi soracağım:

"örtülüler diye müzeye alınmayanların" konusu ile bu konunun ne alakası var?

(her ne kadar konu dışı olsa da madem yazdınız ben de görüşümü yazayım: ben başbakanın "ramazandan sonra" demesini şiddetle eleştiriyorum, çok çok gereksiz, yanlış birkonuşma, terörle mücadelenin ramazanı olmaz, ne yapılacaksa hemen yapılmalıdır, başbakan bu konuşmasında çok yanlış yapmıştır benim kişisel düşüncem budur ve bunu da bir çok forumda yazdım zaten.... ayrı bir başlık açarsanız orda da yazarım)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt