Örtülüler diye müzeden zorla çıkarıldılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
R

redyellow

Ziyaretci
bu haberin YALANLANDIĞINA dair kendi kaynağınızı aktarın benim de sizinle beraber samanyoluhaber hakkında şüphelerim 5 kat artsın!

tunakan

Uzaklaştırıldı
Bıktık artık bu ülkede başörtüsünün siyasi argüman olarak kullanılmasından. Ayrıca; bu kadar önemli bir meselede! 9 yıldır hiç bir şey yapmayan iktidara hala %50 oy veriliyorsa, halkta başörtüsü meselesini takmıyor. İktidarda bunu bildiğinden, lazım olduğunda kullanıyor, işi bittiğinde ise olayı çözmek yerine öteleyip lazım olana kadar dolapta bekletiyor.

Bazende; Kendi siyasi ikballeri doğrultusunda! "başörtüsü aleyhine" hareket edebiliyorlar.

Bir tek samanyolunda görüyoruz bu tip şeyleri.Çevremde daha çok etek giyenin ya da kısa kolluların pataklandığını görüyorum örtülülerin bir yerlerden çıkarıldığını değil.
ben guru duyarken ninemin kızkardeşlerin örtüsüyle ne hale getirildik.Bırakılsın artık bu propaganda

R

redyellow

Ziyaretci
Bir tek samanyolunda görüyoruz bu tip şeyleri.Çevremde daha çok etek giyenin ya da kısa kolluların pataklandığını görüyorum örtülülerin bir yerlerden çıkarıldığını değil.
ben guru duyarken ninemin kızkardeşlerin örtüsüyle ne hale getirildik.Bırakılsın artık bu propaganda

Siz "başörtülülerin yıllarca üniversitelerden kovulduklarını da" görmemişsinizdir!

siz hep ETEK GİYENİN VE KISA KOLLULARI PATAKLANDIĞINI GÖRÜRSÜNÜZ!!!

Demek sizin çevrenizde etek giyen ve kısa kollular pataklanıyor!!!

Sizin çevreniz nerede? iranda mı? tahranda mı yaşıyorsunuz? kum da mı?

R

redyellow

Ziyaretci
"etek giyenlerin ve kısa kolluların pataklanmadığı" bir yerde yaşıyorum:

TÜRKİYEDE!

"etek giyenlerin ve kısa kolluların pataklanmadığı" bir yerde yaşıyorum:

TÜRKİYEDE!

Hadi canım eminim onlar hem pataklanmıyor tacize de uğramıyorlardır :D

Kadınlara olan bu düşmanlığın neden onu da merak ettim.Bir de neden bağırarak konuşuyorsun ben seni okuyabiliyorum .Sakin ol sakin .Fikir belirt laf sokma düşüncelerini yaz.

R

redyellow

Ziyaretci
:) benim KADINLARA DÜŞMAN OLDUĞUMU nereden çıkardın?

Çevremde daha çok etek giyenin ya da kısa kolluların pataklandığını görüyorum

bunu sen yazdın.

"örtülülerin bir yerlerden çıkarıldığını" görmeyen sen!!! "etek giydiği için ve kısa kollu olduğu için pataklananları" görüyormuşsun!!!

ben de TÜRKİYEDE YAŞADIĞIMI ve ETEK GİYDİĞİ İÇİN KISA KOLLU OLDUĞU İÇİN PATAKLANANLARIN OLDUĞU BİR ÇEVREyi garipsediğimi söyledim!

Nerede bu ÇEVRE????

Günde kaç kadın etek ve kısa kollu diye pataklanıyor???

Bunları yazmak kadın düşmanlığı mı oluyor?

Yoksa sizin abartınızın sergilenmesinden dolayı rahatsız olduğunuz için İFTİRA moduna mı geçtiniz?

Eyvah yine çok kızdı bol ünlemli sıfır fikirli azarlar dinledik sevgili redyellowdan

kadın olmak nedir kadına çektirilenler nedir ? bunlardan bir haber ünlemli dünyalar sizin olsun

R

redyellow

Ziyaretci
Eyvah yine çok kızdı bol ünlemli sıfır fikirli azarlar dinledik sevgili redyellowdan

kadın olmak nedir kadına çektirilenler nedir ? bunlardan bir haber ünlemli dünyalar sizin olsun

yok yav ne kızması:)

bana "kadın düşmanı" diyen ama bunu ispatlayamayacak olan birisine, "başörtülülerin bir yerlerden çıkarıldığını" göremeyen ama "çevresi hep etek ve kısa kollu kadınların pataklandığı" bir yer olan birisine niye kızayım ki?

kızılır mı? belki gülünür.

bu haberin YALANLANDIĞINA dair kendi kaynağınızı aktarın benim de sizinle beraber samanyoluhaber hakkında şüphelerim 5 kat artsın!

Bi de bunu yazmıştım... güncelleyim bari.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt