• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Ortalık toplu görünsün

simqe

Kıdemli
Üye
Ortalık toplu görünsün...
Evinizde hem dekorasyon amaçlı hem de ortalığı biraz daha derli toplu gösterebilecek bu tarz sepetleri heryer için kullanabilirsiniz.

Mesela resimlerden örnek vermek gerekirse bir tanesini temizlik malzemeleri dolabı için kullanmış ve süslü şirin bir sepet içine tüm temizlik malzemelerini koymuşlar. Sizde gerek temizlik malzemeleri gerekse mutfakta ki atıştırmalık bisküvi, çikolata vs. için böyle bir sepet yapıp dolap içlerinizi monotonluktan uzaklaştırabilirsiniz.

Bir diğeri ise misafirler için hazırlanmış bir sepet. Yatılı bir misafiri rahat ettirecek bir çok üründen oluşan bir sepet hazırlayıp kalıcakları odaya yerleştirmek misafirlerinizi çok mutlu edecek ve emin olun sizi dillerinden düşürmeyeceklerdir.

Bunların dışında sepetlerin içine kokulu mumlar, örgü yumakları, çikolata veya şekerler ve aklınıza gelebilecek bir çok şey koyarak salon, yatak odası, çalışma odası vs. gibi yerlerde dekoratif amaçlı da kullanabilirsiniz.

Ya da ailenizden yada arkadaşlarınızdan birilerine içini onun hoşlanacağı birsürü şeyle doldurarak bir hediye sepeti hazırlayabilirsiniz.

evdöşe
 

D€NiZ

Kıdemli
Üye
Haklısın Pirayecim:) Bunlardan var bende ve çok seviyorum:)
 

~Mine~

Tecrübeli
Üye
Bende bayılıyorum rengarenk sepetlere tşkler piraye paylaşım için :prv:
 

simqe

Kıdemli
Üye
Ben açtım konuyu ama benim yok böyle sepetlerim
herşey dolaplarda :freakedout:
 

D€NiZ

Kıdemli
Üye
Bende dolabın içinde de duruyor hani bazı ince nazik kıyafetler olur onları koyuyorum.

Yukarıdaki türden olanlara da çocuklar koyuyorlar oyuncak toka falan :)
 
Üst Alt