• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

vbAdvanced cmps Orta alanı ikiye bölme

• Konbuyu başlatan deneme
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 4
  • Görüntüleme 2K

Okunuyor :
vbAdvanced cmps Orta alanı ikiye bölme

deneme

Amatör
Üye
Slm dün isteğimin birine cvp verilmedi, sanırım paylaşılmak istenmiyor, sorun değil saygı duyarım emek harcamışınız hakkınızdır..

Şimdi ise başka birşey isteyecem mümkünse; sitede arama yaptım orta bloğu ikiye bölme var ama ben yaptım olmadı ( yapamadım değil olmadı) modüllerin birini açılır menüde copy dedim ve orta alanı yardımcı linkler gibi birşey ekledim fakat bu sitedeki gibi yan yana 2 tane olsun istiyorum nasıl yapabilirim.. şimdiden çok sağolun..

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Arkadasım Bu soruyu soran ilk kisi degilsin Biz diger sitelerden farkımız olsun ,internette birbirlerinin kopyası siteler cogalmasın diye bazı eklentileri paylasmıyoruz.(dun de sana onun icin sitenin adresini sormustum zaten) Bu eklentide onlardan biri ,dikkat edersen vacmps kullanan diger sitelerin hicbirinde bu eklenti yoktur.

deneme

Amatör
Üye
anladım kardeş peki ben de kendime göre geliştirmeye çalışırım ozaman nasıl olsa kodlarla oluyor herşey. Bu arada zaten paylaşmış olduklarını kullanıyorum diğerlerini bir şekilde karıştırarak buluyorum.. Yolunuz açık olsun ne diyim

Bu arada navmenü de birşey sormuştum, açılan alan uzakta geliyor diye mouse ile geçerken zorluk çekiyor insan. tıklayınca hemen altında ya da yanında açılabilir mi sizdeki öyle

Son düzenleme:

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
anladım kardeş peki ben de kendime göre geliştirmeye çalışırım ozaman nasıl olsa kodlarla oluyor herşey. Bu arada zaten paylaşmış olduklarını kullanıyorum diğerlerini bir şekilde karıştırarak buluyorum.. Yolunuz açık olsun ne diyim

Bu arada navmenü de birşey sormuştum, açılan alan uzakta geliyor diye mouse ile geçerken zorluk çekiyor insan. tıklayınca hemen altında ya da yanında açılabilir mi sizdeki öyle
Menunun icindeki kodlarda
margin-left:100px olan yerleri 60px veya 50 px yaparsan popup menuyu sol tarafa yaklastırırsın

Yolunuz açık olsun ne diyim
Birsey demene gerek yok, Paylastıklarımıza tesekkur etmen yeterliydi :(

deneme

Amatör
Üye
Yanlış anladın kardeşim, ben burdayım yani şu haliyle iyi bir site eminim daha da iyi olacak o açıdan yolunuz açık olsun diyorum. ben herzaman takipteyim sizi :) Ben de elimden geldiği kadar yardımcı olurum size söz ;)

Tüm sayfalar yüklendi.
Reklam amaçlı yazı ve link içeren yorumlar onaylanmaz.
Üst Alt