Ordu Yabancı Dil Kursları

Büyük Canik Yabancı Dil Kursu (dershane Bünyesinde)
Ordu Fatsa'da hizmet veren bir kurstur. Büyük Canik Yabancı Dil Kursu (dershane Bünyesinde) yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Büyük Canik Yabancı Dil Kursu (dershane Bünyesinde) gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Büyük Canik Yabancı Dil Kursu (dershane Bünyesinde) kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: ORDU / FATSA
Adı: BÜYÜK CANİK YABANCI DİL KURSU (DERSHANE BÜNYESİNDE)
Adresi: SAKARYA CAD.NO:45 FATSA-ORDU
Telefon Numarası: 4524236158

Bacınoğlu Dil-mer Yabancı Dil Kursu
Ordu Merkez'de hizmet veren bir kurstur. Bacınoğlu Dil-mer Yabancı Dil Kursu yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Bacınoğlu Dil-mer Yabancı Dil Kursu gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Bacınoğlu Dil-mer Yabancı Dil Kursu kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: ORDU / MERKEZ
Adı: BACINOĞLU DİL-MER YABANCI DİL KURSU
Adresi: DÜZ MAHALLE BECELGEN SOKAK NO:12/1 ORDU
Telefon Numarası: 4522230304

Büyük Ünlem Yabancı Dil Ve Bilgisayar Kursu
Ordu Ünye'de hizmet veren bir kurstur. Büyük Ünlem Yabancı Dil Ve Bilgisayar Kursu yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Büyük Ünlem Yabancı Dil Ve Bilgisayar Kursu gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Büyük Ünlem Yabancı Dil Ve Bilgisayar Kursu kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: ORDU / ÜNYE
Adı: BÜYÜK ÜNLEM YABANCI DİL VE BİLGİSAYAR KURSU
Adresi: ORTA ÇARŞI NO:18 ÜNYE-ORDU
Telefon Numarası: 4523233787
Faks Numarası:
E-mail Adresi: unlemdershanesi52@hotmail.com
 
Üst Alt