Op.Dr. Abdülkadir Göksel Hakkında Hasta Yorumları

Op.Dr. Abdülkadir Göksel Hakkında Hasta Yorumları, Dr. Abdülkadir Göksel hakkında yorumlar,Dr. Abdülkadir Göksel kimdir?

1969 yılında Gaziantep'te doğdu. Ilk ve orta öğrenimini Gaziantep'te tamamladı. 1987 yılında Istanbul Tıp Fakültesi 'ne girdi. Fakülte yıllarında Ingiltere ve Ispanya'da klinik stajlar ve çalışmalar yaptı. 1993 yılında Istanbul Tıp Fakültesi'nden Tıp Doktoru olarak mezun oldu. 1998 yılında Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi' nden Kulak Burun Boğaz ve Baş-Boyun Cerrahisi Uzmanlığını aldı.

Uzmanlık eğitimi yıllarında Horlama ve Uyku Apnesi, Fonksiyonel Burun Cerrahisi konularına özellikle ilgi duydu ve bu konularda araştırmalar yaptı. Bu süre içinde yurt dışı ve yurt içinde otuzdan fazla kongre ve kursa tebliğ ve posterler ile katıldı.

İrlanda'da Royal College of Surgeons in Ireland 'da yüz plastik cerrahisi ile ilgili çalışma yaptı ve birçok kadavra üzerinde çalıştı. Avusturya'da Center of Anatomy and Cell Biology of Vienna Medical University' de yüz estetik cerrahisinin kendi alanında önemli isimlerinden Giovanni Botti ile birlikte çalıştı.

Chicago'da Amerikan Rinoloji derneği başkanı Prof.Dr.Howard L. Levine'den sinüzit tedavisinde son derece yeni bir teknik olan Balon Sinoplasti eğitimi aldı.

European Academy of Facial Plastic Surgery, Kulak Burun Boğaz Baş Boyun Cerrahisi Derneği,Türk Fasyal Plastik Cerrahi Derneği, Türk Rinoloji Derneği, Avrupa Rinoloji Derneği, Türk Kulak Burun Boğaz Vakfı, İstanbul Tabipler Odası üyesidir.
Asistanlık yıllarından itibaren meslek yaşamında 12000den fazla ameliyat yapmıştır. Özellikle burun estetik cerrahisi, horlama, sinüzit ve endoskopik gözyaşı kesesi ameliyatı sayıları standartların üzerindedir.

K.B.B. alanındaki yayınları ve teknolojiyi yakından takip eden Dr.Göksel, Horlama, Estetik Burun Cerrahisi, Alerji ve Sinüzitler, Endoskopik Gözyaşı Kesesi Ameliyatları gibi konularla ilgili olarak birçok kez televizyon ve radyo programlarına konuk edilmiş ve bilgi vermiştir.

Rinoİstanbul
KBB Baş Boyun Estetik ve Plastik Cerrahisi

Adres:Bağdat Caddesi Zümrüt apt. No 378 Kat:1 Daire:2
34730 Şaşkınbakkal/Kadıköy - İstanbul
Tel:0216 302 69 00 (pbx)
Faks:0216 467 34 77

Dr. Abdülkadir Göksel'e ameliyat olanlar tüm süreçleri ve yorumlarını burada paylaşabilirler..
 

Benzer konular ↴

Benzer konular ↴

Üst Alt