Onu Utanmaktan Kurtar

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Eğer sevgiliniz biraz utangaç ise siz de ona bunu aşması için yardımcı olun…

Şık, zarif ve naif sevgiliniz aslında bu durumdan kurtulmak istiyor olabilir. Bunu sağlamak ise size kalmış. İşin sırrı, ona bunun yanlış bir davranış olmadığını söylemekte… “Be Loved For Who You Really Are” kitabının yazarı Judith Scherven, kadınların, iyi kız rolünü oynamaya şartlanmış olduklarını söylüyor ve ekliyor: “Sevgilinizin o kalıbı kırıp, anne ve babasının küçük kızından sizin ateşli kız arkadaşınıza dönüşmesi için sizin izninize ihtiyacı var. Ona bu izni verin.” Yazar Scherven, bu izini nasıl vereceğiniz konusunda yardımcı oluyor:

Gücü ona verin
Yazar Scherven partnerinize güç vermeniz gerektiğini belirterek, şöyle söylüyor: “Onun seksi bir şey yaptığını hayal edin ve sonra bunu ona tarif edin. Öyle davranabilmesi için önce sizin onu ‘o’ şekilde görmeniz gerekiyor. Çünkü onu bu tür şeyler yaparken düşündüğünüze inanması gerekiyor.”

Onunla hava atın
“She Comes First” kitabının yazarı Ian Kerner ise kalabalık bir topluluk içindeyken onun sizi ne kadar tahrik ettiğini kulağına fısıldayın ve bunu boynuna konduracağınız birkaç öpücükle devam ettirin diyor. Sevgiliniz kendisini kalabalık içinde seksi hissetmeye alışırsa, baş başa kaldığınızda size karşılığını verecektir.

Dileklerini gerçekleştirin
“Hot Guide To Safe Sex” kitabının yazarı Yvonne Fulbright, partnerinizin korkularını yenmesine yardım ederek, aranızda güven oluşturmanızın önemli olduğuna dikkat çekiyor. Bu sayede sevgiliniz size güvenerek, kaygılarını dile getirebilir ve daha fazla size açılabilir. Yazar Fulbright sevgilinizin isteklerini yerine getirmeniz konusunda da cesur davranmanız gerektiğini hatırlatıyor.

Ona bütün gün rahat vermeyin
“Mama Gena’s Marrige Manual” kitabının yazarı Regena Thomashauer ise şöyle diyor: “Gündüz vakti ona büyük bir öpücük verin ve onunla birlikte olmak için sabredemediğinizi söyleyin. Bu çabanızı telefon konuşmalarıyla devam ettirin. Sonuçta ikiniz de kendinizi dakikaları sayarken bulacaksınız.” Yazarı Thomashauer, onu dayanılmaz bulduğunuzu bilmesinin en büyük afrodizyak olduğunu vurguluyor.

msn.com
 
Üst Alt