O’na dokunmak ibadettir

  • Konbuyu başlatanbursali68
  • Başlangıç tarihi
Aslında iyi fikir herkes mübarek birini bulsun dokunsun ve ibadet tam olsun zamandan tasarruf..:)))

Baştan bakana dokunmak istiyorum ......:))
 
B

bursali68

Ziyaretci
Aslında iyi fikir herkes mübarek birini bulsun dokunsun ve ibadet tam olsun zamandan tasarruf..:)))

Baştan bakana dokunmak istiyorum ......:))

Merhaba,

Hani bir " tekerleme " vardı ya " Sarımsaklasak da mı saklasak , sarımsaklamasak da mı saklasak " diye....İşte ona benze TEKERLEYELİM , " Dokunsak da mı tapsak , dokunmasak da mı tapsak...."

Biz en iyisi böyle CEHALET örneklerine " bol bol yazıp çizdiklerimizle DOKUNDURALIM "....

Sağlıcakla kalınız...
 
Sor bakalım ilahlaştırılan kişilere haberleri bile yoktur... Hatta ölmüş olanlar bile bu tip düşüncesizce davranan kişilerden ne yazık ki yakalarını bir türlü kurtaramadılar ...

selam ederim;

anladıgım kadarı ile geldi Atatürke dayandı konu. peki sevgili Muhammedimizi putlaştıranlara ne demeli sayın venhar? hepsi sonuçta insandı onlardanda gelen yazılar var fakat onları paylaşmam şu an dogru olmaz ileride onların her ikisininde ne kadar üzgün ve mahcup olduklarını göreceksiniz bu tapan kimseler yüzünden.
 

tunakan

Uzaklaştırıldı
AKP Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin "Sayın Başbakanımıza dokunmak bile inanın bence ibadettir" şeklindeki açıklamasını yaptı.

Trabzon - Of ilçesinin AKP'li Belediye Başkanı Oktay Saral, "Başbakan Tayyip Erdoğan için her gün 2 rekat şükür namazı kılınması" çağrısındabulundu.

AKP Aydın eski il Başkanı İsmail Hakkı Eser "Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Tayyip Erdoğan'a biz o kadar bağlıyız ve aşığız ki bizim için adeta ikinci peygamberdir" dedi.

Denizli'de camilerde bedava bir şiir kitabı dağıtıldı, kitapta "Tayyip Allah yolunun bekçisidir. Tayyip'i üzmek Allah'ı üzmektir." mısraları yazıyordu.

Bu laflar hangi ruh haliyle, hangi beklentiyle yapılır? Lafı edenler sıradan insanlarda değil! Belediye başkanları,İl başkanları, Milletvekilleri. Padişah vb. sıfatları kabul ettikte, yukarıdaki yazılanlar İslam dinini aşağılamak değilmidir? Adeta Dinden din türetir gibiler. Dinimizi çıkarları için şekillendirmeye çalışıyorlar.

Bence Başbakanda buna çanak tutuyor. İstese Kasımpaşalı gibi davranır ve derslerini verirdi.
 
Üst Alt