Olmazsa olmaz Twitter araçları

Türkçe sürümünün devreye girmesi ve yeni tasarımının gelmesiyle birlikte Twitter'ın ülkemizdeki kullanımı ve popülaritesi gün geçtikçe arttı.

İşte bu yüzden bu araçlar Twitter hesabınızın yönetimini oldukça kolaylaştırabilir

Twuffer : Twuffer adlı araç tweetlerinizin gönderileceği saatleri ayarlamanıza yardımcı olan bir araç. Bir tweet yazıyorsunuz ve saati belirleyerek, bu tweetinizin belirlediğiniz saatte gönderilmesi için ayarlıyorsunuz.

Friend or Follow : Friend or Follow, siz takip etmenize rağmen sizi takip etmeyen isimleri listeleyen bir araç. Siteye girdiğinizde kullanıcı adınızı yazarak sizin takip edip sizi takip etmeyenleri görebiliyorsunuz.

TwitWipe : TwitWipe uygulamasının işlevi bugüne dek attığınız tüm tweetleri otomatik silmek için Dijital intihar aracı
NOT: TwitWipe konusunda sizi uyarmak gerekir, çünkü tweetlerinizi geri getirilemez şekilde siliyor

TweetEraser : TweetEraser ile mümkün. Kullanıcı adını aratarak kişilere yazdığınız tweetleri tek tek bulabiliyor ve dilediğiniz tweetleri seçerek silebiliyorsunuz

TweetDeckn : TweetDeck, tüm içeriği bir arada toplaması ve Birden fazla hesabı kontrol ve takip etmede kullanılıyor.

SocialBro : Twitter hesabınızın takibini gerçekleştirebiliyorsunuz. Aynı zamanda aracılığı ile tweet de yollayabildiğiniz uygulamanın en büyük özelliği sizi takipten çıkartanları (unfollower) size göstermesi. SocialBro bir Google Chrome eklentisi olarak çalışıyor.
 
  • Etiketler
    twitter araçlar
  • Üst Alt