• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Olmazsa olmaz iPhone uygulamaları

  • Konbuyu başlatan YukseLL
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 0
  • Görüntüleme 3K

Okunuyor :
Olmazsa olmaz iPhone uygulamaları

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Google Maps
Google'ın harita uygulaması Google Maps, özellikle Apple'ın Haritalar uygulamasındaki yüzlerce hatadan kurtulmak isteyen kullanıcılar için ideal bir çözüm.

Brewster
Brewster isimli uygulama iPhone, LinkedIn, Facebook, Gmail ve Twitter'da yer alan kontakları aynı çatı altında topluyor ve kullanıcıların daha kolay bir şekilde rehberini yönetmesine imkan veriyor.

Spotify
Spotify İsveçli bir müzik veri akışı servisi olup, aralarında Sony, EMI, Warner Müzik Grubu, The Orchard ve Universal'in de bulunduğu bir dizi seçkin bağımsız plak şirketlerinden seçilmiş müziklerin sınırsızca dinlenmesine izin veriyor.

Path
2010 yılında ortaya çıkan Path, fotoğraf ve ileti paylaşım portalı olarak da nitelendirilebilir. Kullanıcılar yakın arkadaşları ve aileleriyle bilgilerini kolayca paylaşabiliyor.

YouTube
Apple'ın iOS 6 ile birlikte kaldırdığı iki Google uygulamasından biri olan YouTube ile geniş bir video ağını elinizin altına koyabilirsiniz.

Evernote
On-line not defteri olarak da tanımlayabileceğimiz Evernote ile metin, ses, fotoğraf gibi içerikleri kolayca telefonunuza depolayabiliyor ve bu içeriklerinize bilgisayarınızdan ulaşabiliyorsunuz.

Snapspeed
Gelişmiş bir fotoğraf uygulaması olan Snapspeed ile fotoğraflarınızı kolayca düzenleyebilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz

Instagram
Her ne kadar son günlerde yeni gizlilik anlaşması nedeniyle tartışmalara neden olsa da, iPhone'ların en popüler uygulamalarından biri hiç şüphesiz Instagram..

Dropbox
Dropbox ile kullanıcılar telefon hafızalarını kullanmak yerine internet üzerinde ücretsiz depolama alanını kullanarak dosyalarını saklayabiliyor. Bu dosyalara kullanıcılar dilediği yerden de ulaşabiliyor

Facebook
Herhangi bir açıklama yapmaya sanırız gerek yok;

Twitter
Twitter'ın mobil uygulaması ile hesabınızı an ve an kontrol edin, fotoğraf paylaşın, takip ettiklerinizi izleyin.

Gmail
Gmail'in gelişmiş özelliklerini de kullanmaya imkan veren uygulamasını iPhone'unuzda bulundurmanızda sonsuz fayda var

Reedeer
Haberleri sıcağı sıcağına takip etmek istiyorsanız Reeder tam size göre bir uygulama..

Fantastical
Fantastical isimli uygulama iPhone'larda bulunan mevcut takvim uygulamasının daha gelişmiş bir sürümü.

Whatsapp
iPhone'ların en popüler mesajlaşma uygulaması Whatsapp ile ücretsiz olarak arkadaşlarınızla görüşebilirsiniz.

Foursquare
Kullanıcıların bulundukları lokasyonu paylaşmalarını sağlayan Foursquare ile gittiğiniz yer hakkında diğer kullanıcıların yorumlarını görebilir, arkadaşlarınızın o an nerede olduğunu görebilirsiniz.

Facebook Poke
Facebook'un yeni uygulaması Facebook Poke ile kullanıcılar birbirlerine geçici mesaj gönderebiliyor. Örneğin gönderilen bir mesaja 10 saniye ömür biçen kullanıcı mesajı gönderdiğinde karşı tarafta beliren mesaj 10 saniye sonra kendini yok ediyor.

Viber
Kullanıcıların birbirleriyle ücretsiz olarak sesli görüşmelerini sağlayan Viber ile yurtdışında görüşmek istediğiniz arkadaşınızla sınırsız olarak görüşme yapabiliyorsunuz

Battery Doctor
Battery Doctor isimli uygulama sayesinde bataryanızı daha verimli kullanmak için tüyolar alabilir, uygulamanın belirlediği yöntemleri izleyerek batarya ömrünü uzatabilirsiniz.
 
Üst Alt