Öldürme Sebebi(Psikolojik bir test)

Öykünün kahramanı bir genç kız. Bu genç kız, kendi annesinin cenaze töreninde daha önce kim olduğunu hiç bilmediği bir genç adamla karşılaşıyor. Bu genç adam kızın rüyalarının adamı ve kız görür görmez adama aşık oluyor. Aradan bir kaç gün geçiyor. Genç kız, kız kardeşini öldürüyor.

Polis neden öldürdüğünü sorduğunda, genç kız cevap veriyor...

Kızın, kız kardeşini öldürme sebebi nedir?

Not:Bu ünlü bir Amerikan psikoloji testiymiş. Öldürebilme zihniyetine sahip kişiler buna doğru cevap verirlermiş. Seri katillerin çogu bu teste hiç düşünmeden doğru cevabı vermişler.
Cevabı Yakında!

cevabını söylememişsin doğangüneş....

lütfen kendim hakkındaki gerçeği öğrenmek istiyorum...
acaba ben de potansiyel bir katil miyim..???

Cevap: Genç kiz, adamin cenazeye gelecegini ve adami orada görecegini
umuyor.

Bunu dogru cevapladiysaniz, polise gidip sizi hapsetmelerini isteyin.
Bu unlu bir Amerikan psikoloji testiymis. Öldürebilme zihniyetine sahip
kisiler buna dogru cevap verirlermis. Seri katillerin çogu bu teste hiç
düsünmeden dogru cevabi vermisler. Dogru cevabi bulamadiysaniz, ne iyi.

40 yıl 1 gün olsa acaba nasıl olurdu ,ağğnadınmı?

hımmmm: ne desem kiii
tabikide düşünemem canımm dün otopsi görüntülerine bakayım dedim (arkadaşlar sağolsunlar eklemişlerr )
tansiyonum gitti 8 5 kendime gelemedim kaç saat izlemedim daha tamamını anla yaneee aklıma gelirmi gelmesmi artık

onairci

Sözlük Yazarı
hiç aklıma gelecek cevap değil doğrusu bu konu daha öncede verilmişti ve ben çok uzun süre düşünüp doğru cevabı bulamamıştım..:redface:

Psikolojik ve kriminal suçlarda Amerika ve Türkiye en iyisi! Araştırma,olay yeri inceleme,kanıt toplama ve yapılan analizlerde en başarılı ülkelerdeniz?Kriminal incelemelerde balistik,analiz,tahlil araştırmalarında hata payı en düşük ülkeyiz bir söz vardır Olur böyle vakalar Türk Polisi yakalar!Polisimiz suç araştırmada oldukça iyidir ve polis aslında bilmediğini zannettiğimiz bir çok bilgiye fazlasıyla sahipler gerek donanım gerek eğitim ve yüksek teknolojiyle donanmış olarak!Ve bu yapılan testi Türk polisine sorsanız saniyesinde cevabını verir?

çok değişik bi cevap ben kardeşinin sevgilisi olduğu için öldürdüünü düşündüm bir an ama değilmiş

neyse zaten bu gencecik yaşta hapislere düşmek istemem:

Üst Alt