Oksijen Bar Açmak, oksijen bar maliyeti, oksijen bar nedir

Hiç olur mu öyle şey demeyin, çünkü oldu bile… Her zamanki gibi önce Japonların 1980 yılında icat ettiği, daha sonra Amerika, Kanada ve kaçınılmaz olarak tüm avrupa ülkelerinde de bulunan “oksijen bar” lar ülkemizde de giderek yaygınlaşmaya başladı. Çeşitli etkenlerden bunalan müşterilerin, apron manzarasını seyrederken, bir yandan da aromalı oksijenlerini soluyabiliyorlar.

15 dk./15 $

Bu oksijen barlar Ülkemizde ilk olarak İstanbul Atatürk Havaalanı dış hatlar terminalindeki masaj salonunda satışa sunuldu. Uçak korkusunu bir türlü üzerlerinden atamayanların, meraklıların, ve çok parası olanların bir uğramadan geçmedikleri bu barlarda, 15 dakika boyunca, kavun, muz, çilek ve elma aromalı oksijenlerini soluyorlar. Sadece yolcuların değil, uçuş ekiplerininde oldukça rağbet gösterdikleri bu yeniliğin ücretinin 15 dakikası, 15 dolar.

Havada bulunan %21 oranındaki oksijen, sistemin altına yerleştirilen oksijen konsantratör (minerallerin çeşitli fizksel özelliklerinden faydalanmak için ayrıştıran sistem) yardımıyla % 95 oranındaki saf oksijen haline getirildikten sonra, bu saf oksijen, hiç bir katkı maddesi bulunmayan çeşitli meyve aromalarıyla zenginleştirilerek tek kullanımlık hortumlarla, buruna takılırak servis ediliyor.

Masaj salonunun işletmecisi, bu yeni yöntemin günlük yorgunluğa, strese ve baş ağrısı gibi şikayetlere çok iyi geldiğini, bu oksijeni soluyan müşterilerin beynen ve fiziken tazelenerek, pozitif bir hale geldiklerini ifade ediyor.Bu yeni barlar Türkiye de bir çok spor salonunda, barlarda, kafelerde, yüzme havuzlarında, büyük oteller ve alışveriş merkezlerinde hizmete girdi bile.
isfikirlerivefirsatlari.com
 
  • Etiketler
    girişimci fikirler girişimcilik fikirleri kazançlı iş kurmak oksijen bar maliyeti oksijen bar nedir yeni iş kurmak istiyorum
  • Üst Alt