• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Oje sürmeyi biliyormuyuz?

• Konbuyu başlatan simqe
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 6
  • Görüntüleme 3K

Okunuyor :
Oje sürmeyi biliyormuyuz?

simqe

Kıdemli
Üye
Bazı kadınlar oje sürmenin çok zahmetli bir iş olduğunu düşünür,ancak oje sürmeyi eğlenceli ve kolay bir işe dönüştürmek için oje sürmenin bazı püf noktalarını bilmeniz gerekir.
Oje sürmek için mümkün olduğu kadar açık renkleri tercih edin. Çünkü koyu , sürülme hatalarını daha çok gösterir.
Ojenin fırçasını tırnağınıza sürerken üzerinde az oje bulundurun. Çünkü çok kalın sürülen ojenin kuruması çok zaman alır.
Önce ortasına uygulayın
Tırnak kenarlarına taşan ojeyi yok etmek için kulak temizleyicisini asetona batırın ve tırnak kenarlarını dikkatlice temizleyin.

Ojenin yanı sıra fırçanın da kurumaması için her sürüşten sonra şişeyi iyice kapatın.

Ojeyi önce tırnağın ortasına, sonra iki kenarına uygulayın. Böylece, sürme işlemi daha kısa sürer.

leyditurk

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Üye
Oje sürmek zahmetli olsada oje sürmesini seviyorum .
ellerime çok önem veririm tırnak bakımı falan yaparım
bu konuda çok titizim

tşk ederim canım :)

ruya85

Acemi
Üye
Bir dee ojenin cok kivamli olmamasi onemli. Akiskan oje hem daha guzel suruluyor hem de daha guzel kuruyor!

blgn

Acemi
Üye
ojeyi dibe tırnağın dibine yayıp 3 kerede ortasına tırnağın sağına ve soluna sürüp bitirmek doğru değilmi aslında benim oje sürme gibi bir derdim yok leyla inanırda sürekli desen yaptırdığım için pek problem değil

Mehmet356

Acemi
Üye
koyu renk oje süreceğinizde altına parlatıcı sürerseniz koyu rengi sürmesi de sonra temizlemesi de çok rahat oluyor

Üst Alt