• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Öğretmenler Günü Kutlama Mesajları 2017

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Öğretmenler Günü Kutlama Mesajları 2017,Öğretmenler Günü mesajları,24 Kasım Öğretmenler Günü sözleri

En güzel 24 Kasım Öğretmenler günü sözlerini supermeydan.net olarak sizler için derledik.

-Öğretmenim bilir misin seni nasıl sevdiğimi? Sorsan bana nerde yerin gösteririm ben kalbimi. Öğretmenler gününüz kutlu olsun

-Siz öğretmenler sevgi elçileri siniz. Sınıfta yaşama sevinci, toplumda huzur, ülkede barış, meslektaşları arasında demokratlığın simgesisiniz. Öğretmenler gününüz kutlu olsun

-Çocuklarımızın yetişmesinde büyük rol oynayan, her turlu fedakârlığı gösteren sizlere çok borçluyuz. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

-Öğretmenim bilir misin seni nasıl sevdiğimi? Sorsan bana nerde yerin gösteririm ben kalbimi. Öğretmenler gününüz kutlu olsun

-Bir gün dersem ki ben öğretmenim sen güneş kadar uzakta bile olsan her bakışımda gülümseyişini görürüm ışıksız açmazmış çiçek, gelmezmiş bahar inan seninle her mevsim bahar öğretmenim. Öğretmenler gününüz kutlu olsun

- Doğruya, güzelliğe, odur yolu gösteren odur hep geleceğe güvenle gülümseyen. Bir ana, bir babadır çocuklara sunulan. Odur eli öpülen, odur fedakâr insan. Öğretmenler gününüz kutlu olsun

-Öğretmen, doğan güneşe benzer. Etrafını aydınlatarak karanlıklara meydan okur. Öğretmenler gününüz kutlu olsun

-Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum. (Hz. Ali)

-Yeryüzünde öğretmenlikten daha şerefli bir meslek tanımıyorum. (Diyojen)

Üst Alt