• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

öfke ve sevgide hiçbir sınır yoktur.

Okunuyor :

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
- adam yeni aldığı arabasını yıkarken 7 yaşındaki oğlu yerden bir taş alır ve arabaya bir şeyler yazar.
çok öfkelenen baba çocuğun yazdıklarına bile bakmadan, oğlunun elini tutar, vurur da vurur.
Hastahanede, elindeki sayısız kırık yüzünden çocuğun parmaklarının hepsi alınır.

ameliyattan sonra çocuk, oldukça üzgün olan babasını gördüğünde:
- “baba parmaklarım ne zaman çıkacak?” diye sorar.

adam soru karşısında biter, tısı çıkmaz. Arabasına döner, kafasını arabaya vurur da vurur. Sonra gelir motor kaputuna oturur ve işte o zaman oğlunun yazdıklarını görür:

“seni seviyorum baba!”

her zaman güzel bir yaşama sahip olmak için siz ikinciyi seçin.
nesneler, kullanılmak üzere yapılmıştır, insanlar ise, sevilmek için yaratılmıştır.

tansxx

Kıdemli
Üye
selam ederim;

yahu beni üzdün muhterem aklıma annemin çocukken yaşadığı olay geldi,

çok sevdiği komşusunun evinin kapısını çalar ,ses çıkmayınca topladığı yaseminleri kapısının altından içeri iter. dönerkende yolda karşılaşır namazında niyazındaki dindar teyzeye. heyecanla yaptığını anlatır belki 10 yaşında, kapının altına yasemin bıraktım. dindar teyze kızgınlıkla gözlerini açar ve yüksek bir tonla çabuk evine git bu gece taş olacaksın! yasin yere atılırmı.. eve giden 10 yaşındaki çocuk gece boyunca ağlar ve mezarlığa doğru bakan evinde sabaha kadar taş olmayı bekler. aradan günler geçer yaseminleri alan dindar teyze hala hatasını düzeltmeye gelmemiştir.

Üst Alt