Nurgül Yeşilçay canlı yayında isyan etti

  • Konbuyu başlatanbursali68
  • Başlangıç tarihi
B

bursali68

Ziyaretci
Nurgül Yeşilçay canlı yayında isyan etti

Hakkari'de yaşamını yitiren askerler için gözyaşlarını tutamayan Yeşilçay "Yukardakiler rahat, alt tabaka ezilip, şehit oluyor'' dedi.

Artiz Mektebi'nin jürisinde yer alan ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay, Hakkari'de yaşamını yitiren askerler için konuştu. Gözyaşlarını tutamayan Yeşilçay, zengin ailelerin çocuklarının rahat bir hayat yaşarken yoksul ailelerin çocuklarının çatışmalarda hayatını kaybettiğini söyledi.

'Filler tepişti çimenler ezildi' diyen Yeşilçay "Yukardakiler rahat. Alt tabaka ezilip, şehit oluyor'' dedi.

İşte canlı yayındaki isyanı:

"İçimden gelenleri söylemek istiyorum. Kimse de bundan nemalandığımı söylemesin ama konuşmalıyım. Dün o şehitlerimizde bu çocuklar gibi gülüp oynuyordu. Yukarıda birileri bir oyun oynuyor ve olan 20 yaşındaki çocuklara oluyor.

Yukardakiler rahat, onların çocukları Amerika'da okuyor, askerlik yapmıyor. Alt tabaka ezilip, şehit oluyor. Filler tepişti, çimenler ezildi... Hepimizin çocuğu var. Memlekette kötü şeyler oluyor ve biz televizyonda uzaylı gibi gösteriliyoruz. Biz bu olanlardan etkilenmiyoruz sanılıyor ama biz de etkileniyoruz.''
Kaynak : magazin.milliyet.com.tr

Merhaba,
Eeeee birileri piyon olacak-ezilecek-sömürülecek-ölecek ki başka birileri de " Amerikalarda okusun , malının üzerine mal koysun,ensesi kalınlaşsın...." Sömürünün başka şekli var mı...???

Sağlıcakla kalınız...
 
Üst Alt