Nicolas Cage'in En iyi Filmi Hangisi Sizce?

Nicolas Cage'in En iyi Filmi Hangisi Sizce?

• Kullanılan toplam oy
    16
selam ederim;

melekler şehrini çok severim. defalarca izlemişimdir.

tunakan

Uzaklaştırıldı
sanırım bu forum ciddi ama ciddi konu sıkıntısı çekiyor! yada lay lay lom peşinde! ne zaman baksam temşit pilavı gibi bu başlık önümüzde...

sanırım bu forum ciddi ama ciddi konu sıkıntısı çekiyor! yada lay lay lom peşinde! ne zaman baksam temşit pilavı gibi bu başlık önümüzde...

Anketlere ziyaretcilerde oy kullanabiliyorlar Her oy kullanıldığında konu anasayfaya üste yerleştiğinden anket açılan konuları sık sık görmeniz normaldir.

Bende tahmin etmiştim zaten melekli filmnini sevenizi :) Şeytanlı filmide var. Belki o filmide seversiniz. :)

selam ederim;

görmemişim ahsenarşi uzun zaman geçmiş üzerinden cevap hakkım baki ise vermek isterim, şeytan'da bir melektir görevini icra ettiğinden bir ön yargım yoktur ona karşı. neden izlemiyeyim? elbette severek izlerim. insan bilmediği şeyden korkar, benim şeytandan korkum yoktur. bilmeyenler korkuyla izlesinler uydurulmuş figürleri korksun dursunlar.

ayrıca sayın @tunakan yorumunuz beni güldürdü herhalde işlerin aksi veya çok yoğun olduğu bir anda karşınıza çıktı bu anket :)) en yakın zamanda cafenizi tekrar ziyarete geleceğim selamlar.

izlerken içlerinden en çok zevk aldığım hayalet sürücü olmuştur hem komik hem duygusal hem hız var ve bende motor kullanmak isteyen insanlardan biriyim

Üst Alt