• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

New york için namaz vakti

  • Konbuyu başlatan Guney
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 2
  • Görüntüleme 2K

Okunuyor :
New york için namaz vakti

Guney

Kıdemli
Üye


NEW YORK İÇİN NAMAZ VAKTİ

‘New York’ta Beş Minare’ filmi için sarık ve cübbeyle New York sokaklarında dolaştı, Brooklyn Köprüsü’nün altına seccade serip namaz kıldılar
Oyuncu, yönetmen ve müzisyen Mahsun Kırmızıgül, yazdığı ilk hikâye olan New York’ta Beş Minare’yi 11 yıl aradan sonra sinema filmi haline getiriyor. Filmin tanıtımı için Amerika’da özel çekimler gerçekleştirildi. Haluk Bilginer’in bir cemaat liderini canlandırdığı filmde Mahsun Kırmızıgül,Mustafa Sandal, Zafer Ergin, Salih Kalyon, Hüseyin Avni Danyal, Ali Sürmeli, Bora Sivri ve Murat Ünalmış diğer başrolleri paylaşıyor.

İSLAMİ CEMAATLERİ TAKİP ETTİ

Bir hafta boyunca Haluk Bilginer ve Mustafa Sandal’la birlikte Amerika’da tanıtım filmi çeken Kırmızgül, New York’ta Beş Minare için tekkeleri gezerek cemaatler hakkında bilgi topladı. Türkiye’de yaşayan İslami cemaatlerin zikir törenlerini izleyen Kırmızıgül’ün, çektiği zikir sahnesinin ise son derece etkileyici olduğu görüldü. Filmde, iki Türk polisini canlandıran Sandal ve Kırmızıgül’ün, FBI’ın yakaladığı Türk kaçakçıyı teslim almak için gittikleri New York’ta yaşadıkları anlatılıyor. Film, 5 Kasım tarihinde gösterime girecek.

HT MAGAZİN
 

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
[izlesene]1579001[/izlesene]

Mahsun kırmızıgül'ün son filmi newyork'da beş minare filminini fragmanı ..

Filmde iki Türk polisini canlandıran Mustafa Sandal ve Mahsun Kırmızıgül’ün FBI’ın yakaladığı Türk kaçakçıyı teslim almak için gittikleri Newyork’ta yaşadıkları anlatılıyor. Bu iki polis teslim alıp Türkiye’ye götürmeleri gereken kaçakçıyı ellerinden kaçırınca intihar etmeye karar verirler. Ve ünlü Empire State’in tepesine çıkarlar ve Mahsun Kırmızıgül burda Newyork’ta Beş Minare’yi söyler. Bakalım olaylar bundan sonra nasıl gelişir.
 

Guney

Kıdemli
Üye
Bu görüntüler abd de yaşayan çokkkkk ünlü biri ni hatırlattı bana ama neyse ismini vermeyeyim...:))
 
Üst Alt