Nefrete karşı öpüşün

Hazırladığı sıra dışı reklam kampanyalarıyla ses getirmeyi başaran İtalyan giyim markası
United Colors of Benetton, şok bir kampanyaya daha imza attı.

Benetton yeni afişlerinde fotomontajla, Papa'yı Mısırlı bir imamı,
Obama'yı da Çin Devlet Başkanı Hu Jintao'yu dudağından öpüyormuş gibi gösterdi.

Reklam kampanyaları ve sosyal sorumluluk projeleriyle adından her zaman söz ettirmeyi başaran Benetton, bu son kampanyasıyla özelikle Vatikan'ı kızdıracak gibi görünüyor.

Vatikan'a sadece 100 metre uzaklıktaki St. Angelo Köprüsü'ne asılan kampanya afişinde, Papa 16. Benediktus, Mısır'ın El-Ezher Üniversitesi'nin camisinin imamlarından Ahmed el Tayyip'i dudağından öpüyor.

Marka ayrıca Milano'nun ünlü Duomo Meydanı'nda da bir afiş açtı. Burada da ABD Başkanı Barack Obama, Çin Devlet Başkanı Hu Jintao'yu dudağından öpüyor.

Kampanyanın sloganı ise "nefrete karşı". Benetton'un Paris'te düzenleyeceği bir basın toplantısında yeni kampanyası hakkında açıklama yapması bekleniyor.
gazeteport.com.tr

İşte kendini ifade edememek böyle bir şey:)))

Karman çorman bi şeyler yapmaya çalışmışsın altta kalmamak adına..

Senin sürü psikolojisinden kastın ne demek istediğin aşikar aynı sertlikle karşılığınıda buldun..

Smile koymamın sebebi seni ti ye almamdandır bu denli heyecan yapmana gerek yok benim sözlerimden sentez yaparak karşılık vermek acizliğinin göstergesi hiç değilse farklı kelimeler seçmiş olsaydın komik duruma düşmezdin gerçi sen bu senaryoyu daha evvelden sayısız kez yaşadın..Ne diyeyim yüzünün astarını kese kağıdından yapmışlar..

Kelimelerini özenle bezenle seçmişsin. Çok önemsiyeceğim. :))) Hatta tarihe altın harflerle yazılması gerekir.:))))

Beni yarım saat güldürdün :))))

Kelimelerini özenle bezenle seçmişsin. Çok önemsiyeceğim. :))) Hatta tarihe altın harflerle yazılması gerekir.:))))

Beni yarım saat güldürdün :))))

İnsanın içine düştüğü aciz duruma ve kendi haline gülmesi böyle bir şey demek:))

Kelimeleri mümkün olduğunca düzgün bir Türkçe ile kullanmaya özen gösteririm kendimi kusursuz olarak nitelendirmiyorum ama senin gibiler çerez gibi geliyor inan:)))Hiç değilse başkalarının sarfettiği kelimelerin aynısını klonlayarak veya aynı jargonu kullanarak cevap vermiyorum hiç değilse benden bir şeyler kapacaksan kelimelerimi klavyenden kopyalama copy paste yapman daha kolay olur yorulan beynine parmaklarınıda ekleme:))

Şu yazdıklarını toplasan üç satır çıkmaz ne yazdıklarıma cevap verebildin nede kendini ifade edebildin hiç değilse konuyu daha fazla uzatmamak adına gerginliği had safhaya taşımadan noktalamak adına susabilirsin susmakta cevap sayılabilir sana avans veriyorum:)

Merhaba
Buda Katolik Papa ile Misirli bir imamin aski....
Israil filistin aski...
Nihayet Japon-Cin birlesmesi...

Üst Alt