• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Nedir Bu kadınların Bitmek Bilmeyen Edward Aşkı?

  • Konbuyu başlatan Kadim
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 0
  • Görüntüleme 1K

Okunuyor :
Nedir Bu kadınların Bitmek Bilmeyen Edward Aşkı?

K

Kadim

Ziyaretci
Kız arkadaşınızın her söylediğine dikkat etmediğinizi biliyoruz, ama bir konu var dikkatinizi vermekten kendinizi alamadınız. Bu konuda çok konuşuyor gibi – bu Edward Cullen denen adam hakkında. Kim bu adam?


Alacakaranlık Efsanesinden bir adam biliyorsunuz ama kız arkadaşınız niye onun takipçisi gibi davranıyor? İkinci filminin yeni vizyona girmesi (bu iki saatlik işkenceye zorlanacağınızı biliyorsunuz) artık kadınların niye bu adamı bu kadar sevdiğini anlamanızın ve neden sizinde Edward gibi olmak isteyeceğinizin hakkında fikir olma zamanı.Edward Kim?

Kısaca, Edward her kadının fantazisi. Yakışıklı, taş gibi bir vücudu var, zengin, akıllı, düşünceli ve kibar. Küçük bir sorun haricinde o mükemmel. O bir vampir ve umutsuzca kız arkadaşının (Bella), kanını istiyor.

Tabiki düşünüyorsunuz, “Ee yani? Anlamıyorum. Niye kadınlar onu çok seviyor?” anlattığımız herşey 13 yaşındaki yeğeninizin hayran kalacağı Hollywood yıldızlarından birini anlatıyor. Sıraladığımız yüzeysel şeyler aslında herşey değil. Kadınların onu çok sevmesinin nedeni daha derine iniyor ve siz ondan daha iyisini yapabilirsiniz.


Edward Bella’yı seçiyor

Hikayede karakterler lisede. Edward okuldaki herhangi bir kızı seçebilirdi. Bella eksikleri olan tipik bir kız. Onun liginde olmadığını düşünüyor, ama kendinin bile çözemediği bir nedenden dolayı Edward onunla olmayı seçiyor.

Edward’dan daha iyi olun: Onu seçtiğinizi bilsin. Bu kendi cazibenizi onun suratına vurma zamanı değil, onu seçtiğinizden emin olmasını sağlayın. Hiçbir kız onunla yetindiğinizi veya daha iyi başka biri olmadığı için onunla beraber olduğunuzu düşünmek istemez. Kendini özel hissetmek ister. Ona seçim şansı verilseydi yine onu seçeceğinizi belirtin.

Edward kendi rahatını Bella ile olmak için feda ediyor

Vampirler insan kanı içer. Bella inanılmaz derecede cezbedici, ama o susuzluğunu onunla dindirmemeye inat ediyor.

Edward’dan daha iyi olun: biraz fedakarlık edin. Kadınlar isteyerek birşeyinizden onlar için vazgeçmenizi çok romantik bulur. Arkadaşlarınızla oyun oynamak yerine onunla fatura yatırmaya gitmeniz kadar basit birşey olabilir. Daha da anlamlı birşey de olabilir mesela onunla ailesini tatillerde ziyaret edebilirsiniz.


Edward’ın kusursuz terbiyesi var

Edward kibar ve herkese gerektiği kadar saygı gösteriyor – kendi ailesine, öğretmenlerine, düşmanlarına bile ve özellikle Bella’nın hayatındaki önemli insanlara.

Edward’dan daha iyi olun: Biraz eski kafalı olun. Babanızın size öğrettiği gibi kibar olun: onun kapısını açın, ceketini giymesine yardım edin, sandalyesini çekin, caddeye yakın yürüyen siz olun vb. Bunu sadece onun için yapmayın, bütün kadınlar için yapın. Sadece kız arkadaşınıza değil, onun ve kendi hayatınızdaki önemli insanlara saygı gösterin.


Edward tamamen bir ikilem

O bir vampir. Sadistik olmalı ve insanların üzerinde ziyafet çekmeli. Ama onun yerine o çok kibar ve hayvan kanı içiyor hala insan tarafı kalsın diye. Ana nokta: o göründüğü gibi biri değil.

Edward’dan daha iyi olun: Tahmin edilemez olun ve onu şaşırtın. Eğer maço erkekseniz ve klasik erkek eğlencelerine düşkünseniz, onu ev içinde yapılabilecek birşeyi -yemek pişirmek gibi- öğrenerek şaşırtın veya arada bir romantik komedi izlemeyi teklif edin. Eğer sportif biriyseniz ona ikinizin dans dersleri almanızı istediğinizi söyleyerek şaşırtın. Eğer konuşkan değilseniz, ona içtenlikle ve el yazısıyla yazılmış bir mektup ile şaşırtın. Anladınız mı? Esas nokta sizinde göründüğünüz gibi olmadığınızı göstermek.


Kendi Edward’ınızı bulun

Şimdi onunla Edward hakkında uzun bir konuşma yapacak kadar bilgiye sahipsiniz (belki değilsiniz ama zaten konuşmak istemiyorsunuz ama en azından şu anda o kimden bahsediyor anlıyorsunuz) Bu numaralardan birkaç tanesini deneyin ve şimdi kız arkadaşınız sizle beraberken sizin yerinize Edward’ı mı düşünüyor diye endişelenmenize gerek yok.
kaynak
 
Üst Alt