• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Neden Burdasınız?

• Konbuyu başlatan İnci
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 19
  • Görüntüleme 2K

Okunuyor :
Neden Burdasınız?

İnci

Kıdemli
Üye
Bu forumda yazanlar yada geçerken uğrayan ve temelli kalanlar,zamanının büyük bir
bölümünü bu forumda geçirenler hiç kendinize sordunuz mu neden burdayım diye.

Neden burdasınız?

İnci

Kıdemli
Üye
Hepimiz asosyaliz :)

Hepimiz Hrant Dink'iz gibi olmuş bu slogan.:) Genelleme yapmayalım lütfen.:)

1-Asosyal;Sosyal olmayan, toplum içine gir(e)meyen, insanlarla iletişim kur(a)mayan kişiler için söylenir.

2-Akşamları ve haftasonlarını gezmekle değil, bilgisayar başında geçiren, arkadaşlarıyla dolaşmak istemeyen kendisini eve hapseden ve
hiçbirşey yapmayan kişilerin genel tanımıdır.

Şimdi siz hangi asosyal sınıfına giriyorsunuz önce onu bir netleştirelim ki daha sağlıklı
yorum yapabilelim.

spartaküs

Tecrübeli
Üye
Sevgili Eflamor;

Sahsen, burda anlattiklarimi, anlatma cabami, düsüncelerimi buranin disinda kalan hayata, topluma anlatamamak gibi acizlige düsmüslügüm vardir.

Benim icin özel olan bu düsünceleri, yine benim gibi toplumda takinan asagilik maskeleri cikarip ic dünyasindan, belki bilinc altinda saklanan düsüncelerle tasanlari bulmak, karsilikli paylasim... Güzel de olmuyor degil hani. Burda biraz daha cesur ve dürüstüz sanirim. Bazen de bir o kadar tersi.

Hos... Öncesi, topluma nefretle baslayan, sonrasi ilgisizlige dönüsen duygu ve düsüncelerim, insanlar icine girememekten ziyade girmeme ugrasina dönüstü.

Gerci ne kadar cabalasamda mecburi kosullardan ben de kurtulamiyorum bir türlü :)

Hemen ayni dostlugu, aski, ihaneti, öfkeyi, huzuru, mutsuzlugu vs. yineleyerek, sahtekarca ya da toplumda var olmaya yarayan maskeler takip kendimizi yormak, anin yasattigi tatminler sonrasi yine düsecegimiz bosluga yüzsüzce destursuz girmek yerine bu boslukta var olmak, kalmak daha cazip geliyor bana.

Hangi asosyallerden olduguma siz karar verin artik :)

Elbette can sikintisi, calismaktan harap yorgunlugu söyle nette göz gezdirmekle geciren, bi arkadasa bakmistim diye ugrayanlar yok degildir elbet :)

Guney

Kıdemli
Üye
Bu forumda yazanlar yada geçerken uğrayan ve temelli kalanlar,zamanının büyük bir
bölümünü bu forumda geçirenler hiç kendinize sordunuz mu neden burdayım diye.

Neden burdasınız?
Siz neden buradasınız?
Önce siz açıklasanız sonra da bizler yazsak bir güzel sosyalitemizin derinliğini..:))

shgiptare

Kıdemli
Üye
burda olmamın en büyük sebebi vıcık,vıcık yer olamaması..soğuk olmasını seviyorum.arada bir sıcaklık oluyor güneyin sayesinde oda kış güneşi misali;)ve tabii arkadaşım diojen var..mopsynin konularıda harika ..sade ve soğuk olmasından dolayı burdayım ..

Guney

Kıdemli
Üye
burda olmamın en büyük sebebi vıcık,vıcık yer olamaması..soğuk olmasını seviyorum.arada bir sıcaklık oluyor güneyin sayesinde oda kış güneşi misali;)ve tabii arkadaşım diojen var..mopsynin konularıda harika ..sade ve soğuk olmasından dolayı burdayım ..
Hey sen sıcak mı dedin..:((
Ama sen soğuk olduğu için demişsin..:))
Kazanın altına yine odun attın değilmi cadı sayende yanıyor ortalık...

Üst Alt