ne yapmaliyim??

Merhabalar,
benim derdim su, bi kac aylik bir iliskim var cok mutluyuz,yada mutluyduk, ikimizde ilk defa asik olduk, bukadar kisa zamanda inanilmaz bi bag olustu aramizda, okadar cok sey gecirdikki zorluklar gordukki, onun gecmiste yasadiklari olsun. Ve iliskinin basindan beri vicdan azabi cekio, sen bunlari hak etmiosun, ben seni mutlu edemiorum, canini acitiyorum, surekli endiseleniosun benim icin, en sonunda arkadaslariyla karar verdik ve onu ailesinin yanina gonderdik, is hayatindan biraz uzak dursunda kendine gelsin diye, ama oda ise yaramadi, ve simdi yazdan sonra 1 senelik rehabilitasyona gondericez austuralyada, bir sene boyunca kimseye konusma gorusme hakki yok, ben buna raziyim benim acimdan hic bi sorun yok, cunku ikimizinde geleceginin soz konusu, oyle bir noktaya geldiki ilerde kendi problemleriyle basa cikamaz diye korkuyorum, kendine zarar verir diye, tam ikna etmisken, 2 hafta once bi kaza sonucu, belden asagi sakat kaldigi ortaya cikti, gunlerdir aglio oda bende, ayrilmak istemioruz , ben bu durumda seni birakamam dedikce, hayir gencsin guzelsin onunde up uzun hayat var, beni birak ve hayatina dewam et diyo, yein edio hayatimda senden baska kimse olmicak olamaz diye, birbirimizden okadar cok sey ogrendikki, ayak parmaklari haraket edio simdi, iyilese bilir ama kac ay yada sene surer bilinmio, bu kadar dort dortluk bir insan, temiz kalpli anlasiyli bi insan nasil terk edilebilir, hayallerimiz var evlilik cocuk, ben kimseye kendimi teslim etmedim, icimi dokmedim, yasadiklarimi hislerimi paylasmadim, kendimi iyi taniyorum, onsuz hayatima dewam edemem biliorum, ondan baskada bu saatden sonra giremez kalbime bunuda biliorum, oda ayni sekilde gun gelir iyilesirse baskasi girmez hayatina eminim, okadar canim acioki her gece aglamaktan sabah kalkip ise gidemiorum, ama ona karsi yine guclu dimdik durmaya calisiorum, ben herseyi goze aldim onu birakamam bu sekilde sirtimi donup kendine hayatima dewam edemem, vicdanim izin vermez ve ask okadar seviorumki kelimelere sigmaz, siz olsaniz ne yapardiniz? ne yapmaliyim nolur yardim edin =((((((

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
ben herseyi goze aldim onu birakamam bu sekilde sirtimi donup kendine hayatima dewam edemem, vicdanim izin vermez ve ask okadar seviorumki kelimelere sigmaz, siz olsaniz ne yapardiniz? ne yapmaliyim

Zaten sorduğun sorunun cevabını kendin vermişsin ... umarım bu kararından vazgeçmez ve yarınların getirdiği zorluklara karşı duracak kadar yüreğinde sabır olur. artı umarım gösterdiğin sabırın meyvelerini de alırsın...

Üst Alt