Ne kadar Salavat o kadar Huri

çok beğendim demekki aldatmak erkeklere has değilmiş!

Aksini mi söyledim ki bir şey bulmuş gibi yazdınız :)

Erkeklerin yanında kadınlar maalesef nadir.
Ama erkeklerin ruhunda aldatmak vardır.İsterseniz iyice bir okuyun sonra anlayın ha boşu boşuna yoruldum bak ;)

Ne kadar Salavat O kadar Huri

[video=youtube_share;Heslq4kmCyw]http://youtu.be/Heslq4kmCyw[/video]

Ne kadar Salavat O kadar Huri .)

selam ederim;

merak ettim kadınlara ne verilecekmiş? birde yorum var, kadınların kıskançlık sinirleri alınacakmış cennette.

erkeklerin hüküm sürdüğü bir zamanda onların hoşuna gidecek bir benzetmedir burada yapılan. çünkü ruhsal dünyada kadın erkek ayrımı yoktur ruh vardır. ruhun eşe ihtiyacı yoktur. o rabbini bilen haddini bilendir. KUR'AN bu zamanda inmiş olsaydı aynı yerde bayanlarada herhalde dolaplar dolusu kıyafet ayakkabı çanta orada onlarındır derdi cebrail as. aslında kadınlarımızın burada memnun olmaları gerekirki ne kadar şikayet etselerde, erkekleri bu dünyada mutlu eden şeydir kadınlar.

cem yılmaz ve okan bayulgene taş çıkartır stand up ta :D komedi adam severim kendisini nezaman moralim bozulsa açar izlerim komedi filmi gibi :D

Teessüf ederim sayın tansxx, bu ne biçim ŞEY böyle!

selam ederim;

Şey; hiçbir şey ifade etmezmiş gibi kullanılan aslında pek çok şey ifade eden şey şeydir
Şey; felsefi bir kavramdır. Hiçbir zaman tam olarak çözülemeyecek olan bir kelimedir.
Şey;Bir zamanlar kaldırılmak istenen kelimedir. Dil bilimcileri toplanıp bu kelimeyi nasıl kaldırırız diye topantı yapmışlar.
Toplantı sonunda şöyle bir açıklama getirilmiş:

'Şey kelimesi yerine hiçbir şey bulunamamıştır.'

Üst Alt