• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

+ ne ekleyelim ?

+ Bolum

• Kullanılan toplam oy
    34

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Portalımıza birkac bolum daha acmayı dusunuyoruz Tabi bu uyelerimizin talepleri dogrultusunda olacak

uzi

Acemi
Üye
Ben galeri bölümüne oy verdim.
quiz bölümünün ne olduğunu anlayamadığım için oy veremedim.
bütün bölümler hakkında biraz bilgi veririse daha sağlam bir şekilde oy vereceğimize inanıyorum.

hamide

Acemi
Üye
uzi' Alıntı:
Ben galeri bölümüne oy verdim.
quiz bölümünün ne olduğunu anlayamadığım için oy veremedim.
bütün bölümler hakkında biraz bilgi veririse daha sağlam bir şekilde oy vereceğimize inanıyorum.
neden sinoplumusun yoksa

OzCaN-

Acemi
Üye
Selamlar..Arkadaslar sitenizin ve Forumunuzun icerigi olsun, gorsel olsun bi harika. herkes istedigi konulari bulabicek sekilde ogretici bilgilendirici ve akilda kalici olacak bolumler eklenirse daha iyi olur bence .adult bolumu yersiz.(fikrimi soyluyorum bence tabiki bu) okadar adult siteler var..bakmak isteyenler arama motorlarinda bulabilirler.adult bolumuyle buraya kirletmeye gerek yok . :) Saygilar..Basarilarinizin devamini dilerim...

LouisX

Acemi
Üye
Ce: + ne ekleyelim ?

Ben galari açın derim:mood_wink: :mood_wink: :mood_wink: :mood_wink:

evren79

Acemi
Üye
egitici ve öğretici herşey ama adult kesinlikle olmasın

Dinimiz ve genel ahlak yapımız gereği adult ve benzeri sapıklıklar bize ters olan şeyler.adult hariç herşeye evet.

Carbon™

Acemi
Üye
Cevap: egitici ve öğretici herşey ama adult kesinlikle olmasın

bence yeme içme bölümü hoş olur değişik yiyecek ve içecek tarifleri süper olurdu.

blackdiamond

Amatör
Üye
Cevap: egitici ve öğretici herşey ama adult kesinlikle olmasın

hayırdır admin adult da nerden çıktı şimdi...

NaFO

Acemi
Üye
Eğer seviye isteniyorsa adult kesinlikle olmasın burası herkezin ulaşabileceği genel ve seviyeli bir forum eğer adult isteyenler varsa başka adı lazım olmayan siteler var orda takılsınlar.

Ben öğrenci ve genç arkadaşlar için yararlı, faydalı olan şeyler açılmasını taleb ederim örneğin öğrenciler için bilgi bölümü , Her genc Türk içinde Tarih bölümü Tarih ve Ülke bütünlüğü anlatılan özel anlatımlar ben bu konuda yardımcı olurum :)

NaFO

Acemi
Üye
Zaten konuda baya eskimiş :)
açılan açılmış.

zody@k

Amatör
Üye
Ben galeriye oy verdim diğerlerini fazla anlayamadım site için hangisi iyi olucaksa o açılsın hepsi iyi ise hepsi açılsın.İyi Forumlar

carpediemcan

Tecrübeli
Üye
keşke radyosu olsa bakarken arka fonda güzel müzikler çalsa ne hoş olur.

Runaw@y

Tecrübeli
Üye
ben adult bölümüne karşı değilim.kimse kimseyi zorla o bölüme sokmaz.site daha fazla üye çeker ancak diğer bölümlere ilgi azalabiliğr diye düşünüyorum.bir çok forumda adult var ve işleyişi gayet düzgün.Ama benim fikrimi sorarsanız adult bölümü veya QUİZ olsun derim.SAYGILAR...

başlatan benzer konular forum cevaplar tarih
Venhar hikaye (öykü) 3
K şikayet protesto 19
Üst Alt