Navigasyon güncelleme nasıl yapılır?

Merhaba, 1 yıl önce aracıma Necvox Platinyum navigasyon almıştım çok da menunum... Fakat navigasyon haritası 2013 yılına ait bir süredir nasıl güncellerim diye araştırıyordum ve en nihayetinde ücretsiz nasıl güncelleneceğini buldum.

İlk önce Buraya Tıklayarak açılan siteye girip üye oluyorsunuz ve Naviextras Toolbox programını indirip bilgisayarınıza kuruyorsunuz (üye olurken size kullandığınız navigasyon markasını seçiyorsunuz bendeki necvox için esse grup şeçtim)

Bendeki Necvox navigasyon yazılımı (İGO) Mini-SD kartla çalışıyor... İlk önce cihazdan kartı çıkartıp bilgisayarıma takıp ne olur ne olmaz diye yedekledim:))

Daha sonra biraz önce siteye üye olup indirdiğim Naviextras Toolbox programını çalıştırdım ve program üzerinden üye girişi yaptım ( bu arada navigasyon yazılımı SD Kart pc veya laptopun yuvasına takılı değilse takın) Program 5-10 saniye içinde kartı tanıdı ve içindeki yazılım Esse Grup'a ait olduğunu belirtip 3 yeni güncelleme paketiniz var diye mesajı gösterdi.

Bu aşamadan sonra işler çok kolaylaşıyor Güncelle tuşuna basmadan önce mevcut yazılımınızı birde bu program üzerinde bulunan yedekle tuşu ile yedekleyip Güncelle tuşuna basmanızı tavsiye ediyorum..
 
İşte bu da resmi ve öğretici video: naviextras.com sitesi üzerinden araç içi entegre navigasyon cihazınız için ücretsiz güncellemelerin indirmesi ve son haritalar ve extraların satın alması nasıl yapacağınızı gösteriyor.

 

Benzer konular ↴

Benzer konular ↴

Üst Alt