• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Mutluluğun sırrı

Mutlu olabilmeniz için neye ihtiyacınız var?

• Kullanılan toplam oy
    14

tansxx

Kıdemli
Üye
selam ederim;

mutlulugun sırrı şıklarına iman ve şükür ün eklenmesini rica ediyorum. elindeki ile mutlu olmayı ögrenmedikçe hep sahip olmak ve daha iyisini almak gibi bir gaflette olacagımızdan. asla mutlu olmayız. geçmişte yada gelecekte yaşamak yerine o anı yaşayıp şükür edersek mutlu olabiliriz. bunun adı din değildir. bu çok ileri bir anlayıştır. mutlulugu yogada arayanlar, platesle nefes alıp verip kendiyle barışmaya çalışanlar. durun. haydi islamiyete sevgi hoşgörü ve şüküre. mutluluk ve ebediyet budur.

islamiyetin anlamı nedir? artık bunu yazmaya gerek duymuyorum, beni çok güzel idrak ettiğinize eminim dostlarım.

Son düzenleme:

görünmezadam

Amatör
Üye
Mutluluğun sırrını mı arıyorsunuz??? aynanın karşısına geçin ve bakın ;
- aynaya baktığınıza göre iyi gören gözlere sahipsiniz .
- aynaya gidebildiğinize göre sağlıklı ayaklara sahipsiniz..
- aynayı asabilidiğinize göre sağlıklı kollara sahipsiniz ...
- ayna alabildiğinize göre kazancınız var ....
- ve ayna aldığınıza göre kendinizle barışıksınız .....

dünya da bırakın başka şeyleri kendi 1 kere bile olsa kendi yüzünü göremeyen insanların olduğunu , sokaklarda yaşayan insanlar olduğunu , bir ekmek alacak kadar parası olmayan insanlar olduğunu , ve bir topun peşinden koşup ona vuramacak insanlar olduğunu hatırlayın... Sonra dönüp aynaya tekrar bakın işte mutluluğun sırrı orda saklı ... saygılar...

Üst Alt