• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Mutluluğun sırrı

Okunuyor :
Mutluluğun sırrı

Mutlu olabilmeniz için neye ihtiyacınız var?

• Kullanılan toplam oy
    14

ISI_mail

Amatör
Üye
Mutluluk veya huzur hakkinda ne zaman kafa yorarsiniz? Mutsuz oldugunuzda mi?

Mutluluk belki de mutlu olup olmadiginizi sorguladiginiz andir!

Mutsuz veya boslukta oldugunuzda eksikligini hissetttigimiz seyin bizi mutlu edecegini düsünürüz (es, para, esya...) oysa bunun böyle olmadigini (esi, parayi, esyayi. vs) buldugunuzda farkina varirsiniz.

Verdiginiz secenekler alisilagelmis oldugu icin karar veremiyorum.

Ama bu yazinizi yanitlarken baska bir soru bicimi aklima geldi.

Soruyu bir de söyle soralim:

Su andaki mutluluk oraninizi 1 ile 9 arasinda belirlemeniz gerekirse, hangi degeri verirdiniz.
(cok mutsuz 1-2-3-4- 5 -6-7-8-9 cok cok mutlu)

(Bu soruyu ayri bir anket olarak acmak isterdim, ama anketlerin nereden acildigini bulamadigim icin, sizin ankete karisti. Eger pismis asa su katmis oluyorsam, bir zahmet siz bir anket-mesaji acin ...).

Benim mutluluk degerim su anda 7
Neden: Cünkü kendimi ortadan daha hallice mutlu hissediyorum. Ama bazi özel sorunlar, isyerindeki gerceklesmeyen bazi beklentiler, mutlulugumun 8e cikmasini engelliyor.

Ama buna ragmen 7 ile memnunum. Bu durumda bakonda esime sarilip, sarabimdan da yudumlayip, "oh be bu güne de sükür" diyebiliyorum

ISI

Son düzenleme:

ashenarşi

Kıdemli
Üye
Mutluluğun sırrı; bende henüz olmayan ve olup olmayacağını henüz bilmediğim, [ileride {umut} beklediğim] tüm acıların yok olacağın inandığım, uzun metrajlı filmdir. Varsa sizde böyle söylesin!!!

Arkun

Tecrübeli
Üye
bir sen bir ben bir de bebek
formül kimine göre bu bana göre sağlık
halk içinde muteber bir nesne yok devlet gibi
olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi

Tüm sayfalar yüklendi.
Reklam amaçlı yazı ve link içeren yorumlar onaylanmaz.
Üst Alt