• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Mutlu Yıllar Doğangüneş

Okunuyor :
Mutlu Yıllar Doğangüneş

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Sevgili adminimiz Doğangüneş'in bugun doğumgunudur. Kendisi dün benim doğumgunumu konu acarak kutlamıştı Bana forumda yazdığı iyi dileklerin hepsini bugun onun için bende diliyorum..

Nice mutlu yıllara

NOT: Benden bir gün sonra doğmak zorundamıydın:))

SEN VE AŞK

Amatör
Üye
Tonton bir Nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun CANIM

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Sevgili adminimiz Doğangüneş'in bugun doğumgunudur. Kendisi dün benim doğumgunumu konu acarak kutlamıştı Bana forumda yazdığı iyi dileklerin hepsini bugun onun için bende diliyorum..

Nice mutlu yıllara

NOT: Benden bir gün sonra doğmak zorundamıydın:))
Bu özel ve güzel başlık için çok teşekkürler sevgili adminim yüzümde kocaman bir tebessüm oluştu ağzım kulaklarımda birkaç gün böyle gezerim artık ...:)

NOT:Doğru diyorsun niye bir gün sonra niye aynı gün değil..:))

Hep beraber Nice mutlu yıllara!

Tüm güzelliklerin sizinle olması umuduyla doğangüneş.
Mutlu, sağlıklı yıllar..
Tüm güzellikler hepimizin olsun SOSYALİST çok teşekkürler..:)

Tonton bir Nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun CANIM
Canım çok sağolasın hepimizin böyle güzel günleri,yılları olsun...:)

selam ederim;

ulu Allahdan sevdiklerinle mutlu sağlıklı bir ömür dilerim forumumuzun emektar adminine.
Amin işşallah,çok teşekkür ederim tansxx sanada sevgi ve selamlar...:)

Üst Alt