Mustafa Kemal döneminde ekonomi

Bir ara birisi gözü kapali CHP ye oyumu veririm diyordu..?

Fark nerede..?

Diğerine vermektense evet ben demiştim . Bu bir misaldir ama koca bir gerçektir de .Hala da aynı fikirdeyim ! Hatta chp yi de eleştiriyorum.Siz diğeri ne yapsa ah ne güzel oldu ne güzel oldu demekten başka ne yapıyorsunuz.Hiç mi kusur görmüyorsunuz ?
Ne olursa olsun şunu savunuyorum memleketin başına kim gelirse gelsin şu ankinden daha büyük bir felaket olamaz .Bu düşüncedeyim.Ayrıca benim fikrimi nasıl bir başkasına karşı kullanırsınız anlamıyorum.Açık bulduğunuzu mu sandınız ?

Ne olursa olsun şunu savunuyorum memleketin başına kim gelirse gelsin şu ankinden daha büyük bir felaket olamaz .Bu düşüncedeyim.Ayrıca benim fikrimi nasıl bir başkasına karşı kullanırsınız anlamıyorum.Açık bulduğunuzu mu sandınız ?

Bir defa bu sadece senin fikrin degil..!sonra ben isimde vermedim...
Benim fikrim dedigin seyi her partide görürsünüz, akp liside chp liside mhp lisindede ister gözü kapali ister körü körüne deyin o sekilde oy verenler azinlikta degil...
Ayrica felaket senaryolarinida ne hikmettir Türkiye icin sadece belli siyasi fikir mensublari yapiyor, Dünya economist dergileri, bir cok ülkenin ekonomistleri dünyada en güclü ekonomiye sahip ülkelerin cökmeye basladigini Türkiye nin giderek güclendigini 3-4 sene evvelinden yazmaya baslamislardi..! dedikleri bir cok ülke batti batiyor...
Acaba diyorum simdi Türkiye bir yunanistan,italya,portekiz gibi bir durumda olsaydi ne yazardiniz..?

• Etiketler
    mustafa kemal dönemi
  • Üst Alt