• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Müslümanları şirkle itham edenler çıktı onlara cevaplar.

Okunuyor :
Müslümanları şirkle itham edenler çıktı onlara cevaplar.

vertyucek

Amatör
Üye
Eûzubillâhimineşşeytânirracîym - Bismillâhirrahmânirrahîym
Rahman Rahim Allah'ın adı ile başlarım. Alemlerin Rabbı Allah'a hamd olsun. Salât ve selâm, PEYGAMBER EFENDİMİZ’in ve onun pak âlinin ve ashabının tümüne..

وَمَا تَوْفِيقِي إِلاَّ بِاللّهِ عَلَيْهِ تَوَكَّلْتُ وَإِلَيْهِ أُنِيبُ
ve mâ tevfîkî illâ billâh, aleyhi tevekkeltu ve ileyhi unîb
selamun aleyküm rahmetullahi ve berakatühü

Zamanımızda PEYGAMBER EFENDİMİZ SALLALLAHU ALEYHİ VE SELLEM’E ve Onun sünnetine ve hadislerine HAZRETİ KUR’AN’IN emrince itaat ettiğimiz için onun sünnetine uyan alimlere uyduğumuz için biz La ilahe illallah Muhammedun rasulullah diyen müslümanları şirkle itham edip kişi ve kişiler çıkmıştır onlara kapılıp itikadimizi bozmayalım!

PEYGAMBER EFENDİMİZ SALLALLAHU ALEYHİ VE SELLEM bir hadisi şeriflerinde bir kimseyi kafirlikle (yada müşriklikle müşriklerde kafirdir) itham edenin karşısındaki müşrik yada kafir değilse o ithamın sahibi kafir olur buyurmuştur!HAZRETİ ALLAH CELLE CELALÜH’ÜN emrince PEYGAMBER EFENDİMİZ SALLALLAHU ALEYHİ VE SELLEM’İN sünnet ve hadislerine uyan müslümanları kafir yada müşrik ilan etmek kendini mahvetmektir başka bir şey değil..!tevbe etmeli hatta iman tazelemelidir!

şu konuları dikkatlice okuyalım.:

Kim Peygambere itaat ederse muhakkak Allah'a itaat etmiştir.

Kim Peygambere itaat ederse muhakkak Allah'a itaat etmiştir.

SÜNNETE VE SAHİH HADİSLERE UYMAK HAZRETİ KUR'ANA GÖRE ZORUNLUDUR:

SÜNNETE VE SAHİH HADİSLERE UYMAK HAZRETİ KUR'ANA GÖRE ZORUNLUDUR


Şu videoda da bu gibi şeyleri yapanlara Cübbeli Ahmed hocamız cevaplar vermektedir.

[video=youtube_share;ehWSN3ItvCw]https://youtu.be/ehWSN3ItvCw?t=772[/video]

ALLAH’U ALEM (CENAB’I ALLAH CELLE CELALÜH en doğrusunu bilir.)ALLAH’U ZÜLCELALE sonsuz sınırsız hamd şükür ve istiğfarı tevbe, PEYGAMBER EFENDİMİZ SALLALLAHU ALEYHİ VE SELLEM’E, EHLİBEYT ve ASHABINA sonsuz sınırsız salatu selam olsun.CENAB’I MEVLA bizi affetsin,bağışlasın mağfiret ve hidayete,sıratı mustakim’e erdirip orada daim etsin azabından korusun,sonsuz rahmetine ve Cennetine dahil etsin.Dünya ve Ahirette her türlü şerden daima korusun,katındaki tüm hayırla kavuştursun amin.hakkınızı helal edin selam ve dua ile
 
Üst Alt