Musa-İsa-Muhammed ve Allah (ya da 3 Tanrı)

Musa, İsa ve Muhammedle uğraşmayı bırakıp, asıl suçluya Tanrıya yönelsek nasıl olur ?

7 Ocakta, Fransadaki dergi katliamı, dikkatleri gene İslama ve Müslümanlara çekti. Muhammedle ilgili karikatürlerin, saldırıların sonu gelmek bilmiyor. Adam öleli neredeyse 1400 yıl olacak.

3 Tanrının da zaten istediği bu. Sahte gündemlerle kendilerini gizlemek ve korumak. Hiç kimse asıl tehlikenin bu 3 Tanrı olduğunu anlayamıyor. Sonuncusu neredeyse 1.400 yıl önce ölmüş olan kişilerle uğraşıyoruz. Halbuki asıl suçlular, asıl azmettiriciler Tanrı veya Tanrılar hâlâ hayattalar.

Sorun ne İsa ne de Muhammed. Asıl tehlike Tanrı (Allah) veya Tanrılar. Savaşılması gerekenler Musa, İsa, Muhammed değil. Onlar öldüler. Gerçek suçlular 3 Tanrı. Onlar 3.000 yıldır ölmüyorlar. Yapılması gereken asıl iş, bu Tanrıların ipliğini pazara çıkarmak olmalı. Onların kim olduklarına dair deliller toplanmalı. Olaylarda, istihbaratçıların kullandıkları (yine Tanrıların onayıyla) sayılar ortaya çıkarılmalı. En önemlisi bu 3 erkeği 3.000 yıldır yaşatan şifalı otlar ortaya çıkarılmalı. Bu keşif yapıldığında, işte o zaman yer yerinden oynayacak.
 

Benzer konular ↴

Benzer konular ↴

Üst Alt