Mumsöndümü oynuyorlar sözü programı bitirdi

Dün akşam yayınlanan programda Alevi yurttaşları aşağılayan ifadeler kullanan şovmen Mehmet Ali Erbil'in Çarkıfelek isimli yarışması yayından kaldırıldı

B

bursali68

Ziyaretci
Merhaba,

Medyada sevilen kişiler de bunu yaparsa PES doğrusu...İnsanların beynine neler KAZINDIĞININ ispatıdır aslında bu...Yazık,ne yapılırsa yapılsın BİLGİSİZLİĞİN,CEHALETİN önüne geçemeyeceğiz galiba....

Sağlıcakla kalınız...

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Medyada sevilen kşi değilmiş ... eğer öyle sevilen biri olsaymış
düşüncesizce davranmaz ve bazı kesimin onurlarıyla oynamaz artı gücendirmezdi .

Mehmet Ali Erbil'i her zaman cıvık bulmuşumdur.
İçinde zeka pırıltısı olan bir esprisini de hatırlamıyorum.
Umarım bir daha program yapmaz.

TRT'nin 90'ların başında bir programı vardı Bir Başka Gece adıyla yayınlanıyordu bu programın skeçleri vardı skeçlerden birinde şarkı söyletilir ardından değiştir komutuyla başka şarkıya geçmesi istenirdi skeci M.Ali Erbil sunuyordu o dönemlere kadar kendisi 80'lerde çevrilmiş bir kaç sinema filminin haricinde pek şöhretli değildi asıl şöhreti Çigdem Tunç ile yaptığı programlar sayesinde yakaladı.Gol Show'da Galatasaray'ın efsane kalecilerinden Simoviç yer alıyordu telefonla yarışmaya katılıp şut çektiriyodunuz o dönemler büyük rağbet görmüş şöhretini pekiştirmişti M.Ali Erbil akabinde günümüze kadar şöhretin doruklarında gezdi sıradışı kişiliği ve muzipliği sayesinde..

Kendisini hiç sevmesemde yetenekli olduğunu söylemeliyim şovmenlik olayına farklı bir boyut getirdi fakat diline hakim olmayı hiç bir zaman beceremedi Çarkıfelek'teki mum söndü olayı ilk gafleti değilki daha evvelden defalarca küfür olayı yaşanmıştı hatta bir keresinde mikrofonu açık unutup ana bacı dümdüz gitmişti..

Yıllar önce Güner Ümit isimli sunucu canlı yayında kızılbaş kelimesini kullandığı için çok tepki almıştı.
Ve programını yayından kaldırmışlardı.Halk böyledir yüceltir ama yeri geldiğinde aşağıya indirmeyide
bilir. Özellikle canlı yayınlarda program yapanların biraz dillerine hakim olmaları gerekiyor.

B

bursali68

Ziyaretci
Yıllar önce Güner Ümit isimli sunucu canlı yayında kızılbaş kelimesini kullandığı için çok tepki almıştı.
Ve programını yayından kaldırmışlardı.Halk böyledir yüceltir ama yeri geldiğinde aşağıya indirmeyide
bilir. Özellikle canlı yayınlarda program yapanların biraz dillerine hakim olmaları gerekiyor.

Merhaba,

Valla bravo...!!! Ki ben canlı izlemiştim o yayını...Bu gün düşün düşün kimdi kimdi diye bulduramadım...Birileri meşgul etmişti de biraz da o yüzden odaklanamadım:)))

Sağlıcakla kalınız...

Böyle bir oyun varsa şayet birisinin ifade etmesi ile mi rencide olunur veya neden bu tepki verilir. Sonuçta oyun denir!!!

Ha eğer böyle bir oyun yoksa böyle abartılı bir tepki neden? anlamış değilim.

1 yıl öncede sezen aksu dilini tutamadı, sonra izmirde sahneden indirdi onu halk :)

dilini tutamayan dengesizlik yapan al aşağı olur

o konuda en meşhurları ise ahmet kaya idi. bi silindi o siliniş :D

Üst Alt