• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Mükemmel erkek

Okunuyor :
Mükemmel erkek

Guney

Kıdemli
Üye
Uydurulan, aslında olmadığı bilinen ,lakin neden olmasın diye umut edilen erkek versiyonu .
versiyonel durumların hayal vede gerçek dışı durumları...

"Yok öyle bir şey inanmayın yahu çileden çıkan yapmayın beni"

seguka

Amatör
Üye
Kadının biri kumsalda gezerken eski bir lamba bulur. üstündeki kumu temizlerken içinden bir cin çıkar ve der ki
"bir dilek hakkın var çok iyi düşün ve dile"
kadın cebinden bir harita çıkarıp
"şu gördüğün ülkelerin hepsi bibiriyle savaş halinde .ben bu savaşların bitmesini barışın ,mutluluğun gelmesini istiyorum"demiş.
Cin sinirlenip
"delimisin be kadın tamam işimde iyiyimde bu devletler senelerdir savaşıyor kimse bu savaşları durduramadı ben nasıl durdurayım .iyice düşün daha makul bir dilekte bulun"diye kadını azarlamış.
Kadın düşünmüş ve
"ben senelerdir iyi yürekli, romantik,sevecen,karizmatik,beni kraliçeler gibi yaşatacak,bana aşık,yakışıklı bir sevgili arıyorum bari buna yardımcı ol"diyerek dileğini belirtmiş.
Cin hışımla kadına elini uzatmış;
""ver şu kahrolasıca haritayı""
kıssadan hisse lamba cini bile olaya çözüm getirememiş demekki hem şöför arkası ,hem cam kenerı hem en alâsı hepsi bir arada olmuyor

sarahhh

Amatör
Üye
mükemmel erkek
her sıkıştıgında başını omuzuna yaslayaçagın ağlamak istediginde hiç konuşmadan seni dinleyen biridir.her konuda seni destekleyen bir baba şefkatinde yaklaşan bir eştir.
her konuda seni anlamasada seni anlamış gibi yapan bir sevgilidir.zor zamanında senin yanında olan ailen le ilgili bir problemin oldugunda sana koşan mükemmel bir adam gibi adamdır....
mükemmel erkek...

İnci

Kıdemli
Üye
Mükemmel erkek dikensiz güle benzer.Dikensiz gül olmadığına göre, mükemmel erkekte yoktur.

Üst Alt