Mükemmel erkek yokmuş!

Orta yaşlı zengin ve dul bir kadın artık hayatını yanlız geçiremeyeceğini anlayarak gazeteye bir ilan vermiş;

''Zengin bir dul bayan hayatını paylaşabileceği bir hayat arkadaşı arıyor yanlız aşağıda yazılı şartlarıma uyması gerekir''.

1. - ''BENİ DÖVMEYECEK''
2. - ''BENİ BIRAKIP KAÇMAYACAK''.
3. - ''YATAKTA SÜPER OLACAK''.

Aylarca telefon çalmış. Ev mektuplardan geçilmemiş ve kapının zili durmamış. Ama sonuçta kadın hiçbirini beğenmemiş ve kendine uygun erkeği bulamamış.

Sonra bir gün kapı çalmış; kadın kapıyı açtığında yerde paspasın üzerinde yatan kolları ve bacakları olmayan bir adam görmüş.

- ''Kimsin ve burada ne yapıyorsun?''.

- ''Merhaba, artık aramanız gerekmiyor, bugün şanslı gününüz ve ben hayallerinizdeki erkeğim bakın kollarım yok; sizi dövemem. Bacaklarım yok; istesem de kaçamam!''.

- ''Eee.. Yatakta süper olduğunu nerden çıkardın?''.

- ''Kapıyı neyle çaldık sanıyorsun''...

Hangover

Uzaklaştırıldı
Ben sunu anlamiyorum adamin biri cikiyor abidik gubidik arastirma yapiyor herkeste pesinden gidiyor duygusal mevzularda soyut olaylarda istediginiz kadar arastirin hep hata verir

Ben sunu anlamiyorum adamin biri cikiyor abidik gubidik arastirma yapiyor herkeste pesinden gidiyor duygusal mevzularda soyut olaylarda istediginiz kadar arastirin hep hata verir
aaa neden abidik gubidik diyorsun kendilerine bilim insanı denen bu gurubun senin tabirinle abibik gubidik araştırmaları olmasaydı nasıl aydınlanıcaktık bak yokmuş işte mükemmel erkek:))

Ben mükemmel diyebileceğim biriyle tanıştım onu tanımadan önce benim için mükemmel biriydi ama tanıdıktan sonra gördümki onunda diğer erkeklerden daha beter olduğunu öğrendim mükemel erkek diye bir kavram yoktur bana göre ha şunuda ilave edeyim mükemmel kadında yoktur .Yüksel bey nazik doğum günü kutlamanız için teşekkür ederim .

Son düzenleme:
Ben mükemmel diyebileceğim biriyle tanıştım onu tanımadan önce benim için mükemmel biriydi ama tanıdıktan sonra gördümki onunda diğer erkeklerden daha beter olduğunu öğrendim mükemel erkek diye bir kavram yoktur bana göre ha şunuda ilave edeyim mükemmel kadında yoktur .Yüksel bey nazik doğum günü kutlamanız için teşekkür ederim .
Üzülme güzgülü seni kaybeden utansın ne kadar canın acısada dik dur,güçlü dur ..
Adminim diye demiyorum çok naziktir gerçekten Yüksel adminde ben bilmiyordum doğum gününü rötarlı olarak kutlayım artık;

O içindeki küçük kız çocuğunun seni terk etmesine sakın izin verme,Doğum günün kutlu olsun canım..:)

Üzülme güzgülü seni kaybeden utansın ne kadar canın acısada dik dur,güçlü dur ..
Adminim diye demiyorum çok naziktir gerçekten Yüksel adminde ben bilmiyordum doğum gününü rötarlı olarak kutlayım artık;

O içindeki küçük kız çocuğunun seni terk etmesine sakın izin verme,Doğum günün kutlu olsun canım..:)

Teşekkür ederim canım düşünmen yeterli çok haklısın canım yandı ama beni benden başka kimse benim kadar düşünmez acı gerçeklerle öğrendim artık kendimden başka kimseyi düşünmüyorum önce ben herkeste öyle yapsın tecrübe konuşuyor.

Hiçbir şey mükemmel değildir.

Doğum gününüz kutlu olsun arkadaşım :)
Tüm güzelliklerin sizin olması umuduyla...

Üst Alt