Mükemmel erkek yokmuş!

Orta yaşlı zengin ve dul bir kadın artık hayatını yanlız geçiremeyeceğini anlayarak gazeteye bir ilan vermiş;

''Zengin bir dul bayan hayatını paylaşabileceği bir hayat arkadaşı arıyor yanlız aşağıda yazılı şartlarıma uyması gerekir''.

1. - ''BENİ DÖVMEYECEK''
2. - ''BENİ BIRAKIP KAÇMAYACAK''.
3. - ''YATAKTA SÜPER OLACAK''.

Aylarca telefon çalmış. Ev mektuplardan geçilmemiş ve kapının zili durmamış. Ama sonuçta kadın hiçbirini beğenmemiş ve kendine uygun erkeği bulamamış.

Sonra bir gün kapı çalmış; kadın kapıyı açtığında yerde paspasın üzerinde yatan kolları ve bacakları olmayan bir adam görmüş.

- ''Kimsin ve burada ne yapıyorsun?''.

- ''Merhaba, artık aramanız gerekmiyor, bugün şanslı gününüz ve ben hayallerinizdeki erkeğim bakın kollarım yok; sizi dövemem. Bacaklarım yok; istesem de kaçamam!''.

- ''Eee.. Yatakta süper olduğunu nerden çıkardın?''.

- ''Kapıyı neyle çaldık sanıyorsun''...
 
Uydurulan, aslında olmadığı bilinen ,lakin neden olmasın diye umut edilen erkek versiyonu .
versiyonel durumların hayal vede gerçek dışı durumları...

"Yok öyle bir şey inanmayın yahu çileden çıkan yapmayın beni"
 
Kadının biri kumsalda gezerken eski bir lamba bulur. üstündeki kumu temizlerken içinden bir cin çıkar ve der ki
"bir dilek hakkın var çok iyi düşün ve dile"
kadın cebinden bir harita çıkarıp
"şu gördüğün ülkelerin hepsi bibiriyle savaş halinde .ben bu savaşların bitmesini barışın ,mutluluğun gelmesini istiyorum"demiş.
Cin sinirlenip
"delimisin be kadın tamam işimde iyiyimde bu devletler senelerdir savaşıyor kimse bu savaşları durduramadı ben nasıl durdurayım .iyice düşün daha makul bir dilekte bulun"diye kadını azarlamış.
Kadın düşünmüş ve
"ben senelerdir iyi yürekli, romantik,sevecen,karizmatik,beni kraliçeler gibi yaşatacak,bana aşık,yakışıklı bir sevgili arıyorum bari buna yardımcı ol"diyerek dileğini belirtmiş.
Cin hışımla kadına elini uzatmış;
""ver şu kahrolasıca haritayı""
kıssadan hisse lamba cini bile olaya çözüm getirememiş demekki hem şöför arkası ,hem cam kenerı hem en alâsı hepsi bir arada olmuyor
 
mükemmel erkek
her sıkıştıgında başını omuzuna yaslayaçagın ağlamak istediginde hiç konuşmadan seni dinleyen biridir.her konuda seni destekleyen bir baba şefkatinde yaklaşan bir eştir.
her konuda seni anlamasada seni anlamış gibi yapan bir sevgilidir.zor zamanında senin yanında olan ailen le ilgili bir problemin oldugunda sana koşan mükemmel bir adam gibi adamdır....
mükemmel erkek...
 
Mükemmel erkek dikensiz güle benzer.Dikensiz gül olmadığına göre, mükemmel erkekte yoktur.
 
"Mükemmel erkek var mı?" sorusuna İngiliz araştırmacılar yanıt verdi ve ve "Yok" dedi. Nedenine gelince...
İngiltere’de yapılan bir araştırma mükemmel erkeğin var olmadığını ortaya koyuyor. 2000 kadın üzerinde yapılan çalışmada denekler partnerlerinin mükemmellik seviyesine en fazla yüzde 69 oranını verirken, araştırmaya katılan kadınların hepsi eşlerinin en az bir kusura sahip olduğunu belirtiyor. Kadınları rahatsız eden detayların başında, çok fazla spor kanalı izlemek ve tuvalet kapısı açık ihtiyaç gidermek geliyor.
 
Üst Alt