• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Müjdat Gezen Sözcü Gazetesi'ne pazar röportajı verdi

Okunuyor :
Müjdat Gezen Sözcü Gazetesi'ne pazar röportajı verdi

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Nil Soysal'a son Atatürk oyunuyla ilgili ayrıntılı açıklamalarda bulunan Gezen, oyunlarının daha çok CHP'li belediyelerde oynandığını ancak talep gelmesi halinde AK Partili bir belediyede de oyunu sahneleyebileceklerini ifade etti.

SPONSOR BULAMIYORUM
Atatürk oyunun her sahnesi için 3 bin TL cebinden para koyduğunu aktaran Gezen, sponsor bulamamaktan yakınıyor. Müjdat Gezen, 'Başka işlerden elde ettiğim gelirle bu oyunu sahneliyorum. Sponsor çok aradım ama bulamadım, hala da arıyorum' dedi.

ATATÜRK OLMASAYDI..
1881'in bazı beyinler için tehlikeli olduğu muhakkak. Ama eğer Atatürk olmasaydı o insanlar bugün ezan sesini duyamayacaktı. O nedenle ben gözümü açtım Atatürk'ü gördüm. Gözümü kapadığımda da onu görmek istiyorum.

EĞER TÜRKİYE'DE BİR TEHLİKE VARSA
Türk halkı laiklikten kolay kolay vazgeçmez. En kötü ihtimalle Türk halkının yüzde 60'ı içinde bulunduğu sistemden vazgeçmez. Buna imkan yok. Eğer Türkiye'de bir tehlike varsa o karşı taraf için var.

Bunlar inananlar ve inanmayanlar diye insanları bölüyorlar. Sonra da siz yaptınız bunu diyorlar. Onlar bizi karşı taraf olarak görüyorlar. O nedenle ben de onlara karşı taraf diyorum.

BAŞBAKAN NE KADAR DELİKANLI ADAMMIŞ
Başbakan Erdoğan her konuşmasında 'Biz beyaz gömleklerimizi giyerek yola çıktık' diyor. İdamdan bahsediyorsan idamın kalktığını kendisi de biliyor. Ama birilerini kandırabilir miyim diye bunları söylüyor. Ben de diyorum ki 'Ne kadar delikanlı adammış 300 koruma ile dolaşıyor'. Ama Başbakan bilsin ki bizim gömleğimizden başka bir şey yok.
ensonhaber.com
 

ümmi

Kıdemli
Üye
şu komedyenler yaşını başını aldıktan sonra siyasi ve sosyal söylemlerde bulunmaya kalkışıyorlar ya komik geliyor bendenize.Levent kırcanın açlık grevi gibi yüzlerine gözlerine bulaşıyo sonra
 
Üst Alt