• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Mühendisim anlaşmalı evlilik arıyorum

• Konbuyu başlatan khaled
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 2
  • Görüntüleme 777

khaled

Acemi
Üye
31 yaşındayım. Mühendisim. Cinsel tercihlerimden dolayı anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum. İstanbul'da ikamet ediyorum. Düzenli bir yaşamım var. Yanıma uyacak benzer özelliklere sahip bayan arkadaşlar bana yazabilirlerse sevinirim. Teşekkürler..

Eğitim
Lisans

lykyaway

Amatör
Üye
Planladığım hamilelige yasal zemin kazandirmak için anlaşmalı evlilik düşünüyorum.36 yaşında bir kamu kurumunda memurum.yasimi gostermiyorum.cok abes durmaması için en az 30 yaşında olmasi iyi olur.aile tanışması ve nikah harici bir tören olmayacak.disardan gerçek ama aynı evde arkadaşlık iliskisinden öteye geçmeyecek bir evlilik arıyorum.
Ailelerin bilgisi olmaksizin ayri evler de olabilir.hatta daha iyi olur.birkac ay benim için yeterli.size zaman kaybettirecek bir evlilik olmayacak.dogumdan evvel bosanma gerceklesecegi için nüfusuna alma söz konusu olmayacak.odeyebilecegim meblağ ise 100.000 tl .
Nikah çıkışı takilacak takilari da alabilir.
Eli yüzü düzgün biri olursa ,baba olmak ama gerçek evlilik istemiyorsa buna da açığım.hatta daha iyi olur.
Not: şehir istanbul
yazabilirsiniz.lutfen ciddi kisiler yazsin.
Can sikintisi içinde eğlence arayışında olanlar,kararsizlar,anlaşmalı evlenmesine rağmen gercek evlilikmis gibi beklentiye girenler,iki gün yazip 3.gün ortadan kaybolanlar uzak durun.
Baba olmak isteyen ama gerçek evlilik istemeyen bir arkadaşla da ortak paydada buluşur,toplumun verdiği magduriyetten kurtulabiliriz.

Üst Alt