Muğla Yabancı Dil Kursları

Bodrum Bil Dil Yabancı Dil Kursu
Muğla Bodrum'da hizmet veren bir kurstur. Bodrum Bil Dil Yabancı Dil Kursu yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Bodrum Bil Dil Yabancı Dil Kursu gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Bodrum Bil Dil Yabancı Dil Kursu kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: MUĞLA / BODRUM
Adı: BODRUM BİL DİL YABANCI DİL KURSU
Adresi: YENİKÖY MAH.KARABURGAZ MEVKİİ OASİS ALIŞVERİŞ MERKEZİ BODRUM-MUĞLA
Telefon Numarası: 2523174040
Faks Numarası:
E-mail Adresi: info@bodrumbildil.com

Ege Sembol Yabancı Dil Kursu
Muğla Dalaman'da hizmet veren bir kurstur. Ege Sembol Yabancı Dil Kursu yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Ege Sembol Yabancı Dil Kursu gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Ege Sembol Yabancı Dil Kursu kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: MUĞLA / DALAMAN
Adı: EGE SEMBOL YABANCI DİL KURSU
Adresi: ATATÜRK CAD. NO:29 KAT:3 DALAMAN/MUĞLA
Telefon Numarası: 2526924441
Faks Numarası:
E-mail Adresi: info@dalamandilkursu.com

Fethiye Amerikan Kültür Derneği Yabancı Dil Kursu
Muğla Fethiye'de hizmet veren bir kurstur. Fethiye Amerikan Kültür Derneği Yabancı Dil Kursu yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Fethiye Amerikan Kültür Derneği Yabancı Dil Kursu gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Fethiye Amerikan Kültür Derneği Yabancı Dil Kursu kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: MUĞLA / FETHİYE
Adı: FETHİYE AMERİKAN KÜLTÜR DERNEĞİ YABANCI DİL KURSU
Adresi: SÜLEYMAN DEMİREL BULVARI AKYALI İŞ MERKEZİ NO: 6 KAT 1 FETHİYE
Telefon Numarası: 2526147187
Faks Numarası:
E-mail Adresi: fethiye@amerikankultur.org.tr
 
Üst Alt