Mücevher Değerinde Takım Elbise

Merhaba
Eğer gösteriş ve ihtişama düşkünseniz, Damat için özel olarak üretilen ve mücevher değerinde fiyatıyla dünyanın en seçkin müşterilerine sunulan bu takım elbiselerden alabilirsiniz.

Damat için dünyadaki kumaş üreticilerinin en seçkin markaları tarafından 180s kumaşla özel olarak dokunan, Sartoria dikiş tekniği ile tamamen terzilik ve el işçiliği detaylarıyla üretilen Damat Takım Elbise, 3 bin 500 TLlik fiyatıyla Milyoner Fuarında sergileniyor.

İlkbahar Yaz sezonu ile birlikte belirli Damat Tween mağazalarında satışa sunulmaya başlanan ve sadece 3 gömlek ağırlığında olan bu çok özel ürün, mücevher değerindeki kumaşlarla Damata özel olarak tasarlandı.

Sihirli kalıplar:
Takım elbise, kumaş içeriği ve aynı zamanda vücudu saran formu ile birlikte giyen erkekleri daha formlu ve modern gösteriyor. Ve giyen kişinin vücut kalıbını alıyor. Orka Group Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, ürün ile ilgili yaptığı değerlendirmede, özel bir tasarım ekibi tarafından hazırlanan Ceremony Koleksiyonunun, insanları daha şık, fit ve farklı göstermesi için tasarlandığını belirtti. Tasarım ekibimiz adeta sır gibi sakladığımız ve sihirli kalıplar adını verdiğimiz özel kalıpları ve dikiş teknikleriyle bu koleksiyonu yarattı. diye konuşan Orakçıoğlu, yeni ve farklı kalıplar geliştirmek adına çok yoğun Ar Ge faaliyetleri sürdürdüklerini vurguladı.

Gerek iş hayatında gerekse davetlerde şıklığınızı tamamlayacak Damat Takım Elbise, sivri yaka ve mono yaka, 2 ve isteğe göre özel üretimle 3 düğmeli ile olarak tasarlanandı. Damatın bu çok özel ürünü sadece; Nişantaşı ve İstinye Park, İzmir ve Ankaradaki seçkin Damat Tween mağazalarında satışa sunulmaya başlandı.
MSN Erkek
 
Üst Alt